Autor Zpráva
UFO
Profil *
Zdravím, našel by se tu někdo kdo má s knížkou Macromedia Flash MX kompletní průvodce nějaké zkušenosti? Já totiž přemýšlim o tom že si jí koupim ale neche se mi zbytečně vyhodit 800 za nějakou stlátaninu....Jinak jestli byste mi nedoporučili něco jiného, uplný začátěčník nejsem už jsem udělal pár videii
a ted dělám int. stránky, jedinou knihu kterou jsem doposud četl byl oficiální výukový kurz ale ten se mi osobně moc nelíbil a ani sem ho nedočetl do konce..... Tak pište, pište ;)
ZdaR
flz
Profil
skus napisat autora tej knihy, alebo aspon link na nu
orson
Profil
No me se docela libila, detaily viz ma recenze: http://petr.vaclavek.com/article/165/Derek-Franklin-Macromedia-Flash-M X-Kompletni-pruvodce
UFO
Profil *
Hmm tu recenzi už sem si taky četl, ale chtěl jsem názor někoho kdo tu knihu má...No ještě uvidím, také jsem přemýšlel o Action scriptu pro MX....No ještě uvidim do čeho investuju :))) ale dík za příspěvek
flz
Profil
UFO
tu actionscript mam ja, je plna preklepov :) ale inac super kniha
UFO
Profil *
Mno já si ten actionscript budu taky kupovat, protože sem jí našel v jednom internetovým obchodě za
200 Kč !!! No nekupte to když normálně stojí něco kolem 600 ;))))
iveta
Profil
ufo
dobrý den můžete mi dát odkaz kde ste koupil tu actionscript knihu na jakém internetovém obchodu?děkuji.
Zihlak
Profil
vedle Labutě, v knihkupectví Neoluxor, nebo tak nějak, jsem zakoupil před 14 dny Macromedia Flash MX - oficiální výukový kurz + Macromedia Action Script - oficiální výukový kurz i se zdrojovými CD - originál ve fólii za neuvěřitelnou cenu 320,-Kč celkem !!!! nekupte to, když je to všude jinde celkem asi přes 1000,-Kč... :-) nějaká akční sleva asi - navíc dopoledne tam je ještě 5% sleva na všechno ... :-)

dobrej tip, ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0