Autor Zpráva
JardaB
Profil
Zdravím,

nevíte někdo zda existuje služba podobná jako premium SMS ale zdarma? Nechci na službě vydělávat ani získávat provize. Chci aby měl klient možnost poslat sms zdarma a její parametry se mi předaly PHP skriptu. Tzn. to stejné jako Premium SMS, jen s tím, že to nezatíží klienta finančně. Chci to např. na hlasování na webu aj.

Díky za případné reakce
Mlocik97
Profil
JardaB:
áno existujú také služby,... ale snaď všetky sú platené, predsa len samotný presun SMS niečo stojí. Takže sa náklady presunú zo zákazníka na vlastníka webu. Ak ste ochotný platiť, tak myslím že to umí grasshopper.com (ale nie som si istý, to je iba čo som našiel na netu)
weroro
Profil
JardaB:
A čo tak vlastná SMS brána? Zariadenia do ktorých vložíš SIM kartu sú na internete dostupné za lacný peniaz.
JardaB
Profil
Mlocik97:
Placenou službu využívám na sms.cz, ale zatížím tím klienta min. částkou 3 Kč, čímž už např. odradím od hlasování.
Radek9
Profil
JardaB:
Kup si nějaký levný Android telefon, SIM kartu a napiš si na to appku. Uživatele to bude stát jako běžná SMS zpráva a ty budeš mít (krom elektřiny) poměrné nízké jednorázové náklady.
Mlocik97
Profil
JardaB:
na grasshoppery ak som dobre našiel informácie je možné mať číslo, na ktoré když klient volá tak volá zadarmo, ale Vy ako vlastník čísla platíte za to...
JardaB
Profil
Mlocik97:
Našel jsem následující a mělo by vyhovovat tomu co potřebuji. I cena je pro mě OK.
sms.zasilam.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0