Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, chtěl bych se naučit HTML a CSS. Poradíte mi někdo nějakou dobrou knížku. Díky!
Tower
Profil
Nazdar,

osobně jsem četl a zdály se mi dobré knihy ccs pro webdesignéry (M. Prokop) a XDHTML referenční příručka (P. Mikle). Zmíněné Vás však naučí hlavně teorii, jako další postup se dá prý považovat kniha(y) od Erica Meyera.
orson
Profil
Na uplne zacatky a pochopeni HTML a CSS staci nejaka tenka knizecka pro zacatecniky (je jich pomerne dost a i ta uroven je slusna) a po zvladnuti zakladu bych doporucil neco odbornejsiho z praxe - na CSS jsou dobre 2 knihy od Meyera a na html a optimalizaci Andrew B. King Zrychlete své WWW stránky! , na pristupnost jednoznacne David Špinar Tvoříme přístupné webové stránky.

Pokud chces srovnat par knih, tak se mrkni semdle: http://petr.vaclavek.com/about/163/Prehled-recenzovanych-odbornych-kni h#html mas to tam s hodnocenim a recenzemi pekne roztridene.
Timy
Profil
Anonymní
žádnou. Uč se z webu. www.jakpsatweb.cz , www.webtvorba.cz , polopate.jakpsatweb.cz a mnoho dalších... Vyjde tě to levněji (jakpsatweb se dá stáhnout, ostatní weby možná taky) a co se týče kvality, tak jakpsatweb také vyjde lépe než kdejaká kniha. O HTML bych žádnou knihu určitě nekupoval (IMHO většina z nich stejně popisuje již "nemoderní" způsoby tvorby webu). O CSS není špatná od Pixyho, mám ji doma. Erix Meyer mi nesedl, na můj vkus tam člověka moc vodí za ručičku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0