Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahoj, máte někdo zkušenosti s touto knihou? Rád bych věděl, jesti se z ní naučím opravdu profesionálně s CSS
*Čvachta*
Profil *
Moc pěkná, ale už trochu starší... už ji nečtu. Ale tenkrát mě nadchla. To co se z ní naučíš najdeš i na netu. Investuj třeba do přístupnosti či tak.
Gekon
Profil
Jo, knížku o přístupnosti mám, ze stejné edice...
*Čvachta*
Profil *
Nevím, stahni si k té co si chceš koupit ukázky, stačí to. Vážně to pak přečteš a bude to jen ležet...
Gekon
Profil
Nebude, někomu to prodám:)
*Čvachta*
Profil *
Nechceš to koupit? :)
Timy
Profil
Gekon
Mám doma druhý díl a moc mě nenadchnul, přišel mi moc upovídaný. Mám doma ještě knížku od Pixyho a ta mi zase přišla až moc strohá... Asi jsem beznadějný případ. Ale brzy by měla vyjít knížka od Plaváčka a spol., tak snad bych spíš zkusil počkat na ni. Obecně mi přijde nejlepší styl á la wellstyled. Nastínění problému a jeho následné řešení, prostě typický ukázkový případ. Eric postupoval až moc systematicky a já jsem z toho tehdy pořádně nepochopil, proč teď zrovna dělá to a to. IMHO tam řešil moc problémů najednou a pokud nejedeš přesně podle této lajny, narazíš zase na jiné problémy. Předpokládám, že první díl bude obdobný. Do té Pixyho knížky se aspoň občas podívám, i když radši to hledám u Yuhůa, ale Erica jsem od té doby opravdu neotevřel.
*Čvachta*
Profil *
Taky čekám na tu od Plaváčka :)
Gekon
Profil
*Čvachta*
Nechci, kamarád mi jí nechá za stovku:)
Timy
Druhý díl je ten profesionální, ne? Tam bych to i očekával...
Plaváček
Profil
Timy, Čvachta
Prosím, prosím, není to kniha od Plaváčka, velkou část knihy ještě napsal Petr Staníček. My s kolegy jsme jenom dopracovali nedokončené kapitoly a hlavně připravili to, po čem touží Timy - praktické příklady konkrétních řešení každodenních problémů s CSS. Všechny příklady budou také na přiloženém CD. Rukopis knihy má už v ruce vydavatel, tak uvidíme, kdy skutečně vyjde. Doufám, že vám kniha plná praktických návodů bude k užitku :)

Gekon
Knihy Erica Meyera mám doma obě a je fakt, že některá jeho řešení jsou zbytečně komplikovaná. Nicméně, pokud to myslíš s CSS vážně, určitě neprohloupíš, pokud ji doma budeš mít.
*Čvachta*
Profil *
Plaváček

Kdy bude autogramiáda? Já si ji chci nechat podepsat :-)
RPG
Profil
To je fakt, kdy bude autogramiáda? :-)
Možná by také nebylo naškodu pár výtisků zadarmo pro účastníky této diskuse... :-))
gajdynator
Profil
RPG
To by bolo super :)
Gekon
Profil
RPG
Jo, nestěžoval bych si:)
RPG
Profil
Gekon, gajdynator
Kamarádi, obávám se, že nám to neprojde. :-)
gajdynator
Profil
Ak vyjde kniha od Plaváčka informujte ma, prosím!
Gekon
Profil
RPG
Nikdy nevíš:)
kohout
Profil
V druhym díle Meyerovo knihy je užitečnej ten článek o stylování Zen Garden..
Zahon
Profil
Obě knihy mám doma a přijdou mi velmi dobré. Líbí se mi jak to Eric M. píše. Hlavně se mi líbí triky pro starší prohlížeče a pro IE. Myslím si že stojí za to si je přečíst. Osobně mi tedy nijak zvlášť zastaralé nepřijdou. Ačkoliv standardy jsou dnes určitě v prohlížečích více podporovány, nikdy nezaškodí když vaše stránky fungují v těch starých...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0