Autor Zpráva
Michal2
Profil *
Nazdar,
aky nazor mate na tuto knihu? Som mierne pokrocili v PHP, precital som Koska a aj dost serialov a tutorialov na webe, ale stale to nieje dost, hladam nieco pre PHP 4.3 a PHP 5, hlavne optimalizacia kodu, nejake tipy a triky, o bezpecnosti nieco, a pod....
Honza Hučín
Tuto knihu neznám, mám jenom obecný názor. Pokud je člověk v PHP pokročilý, velmi obtížně shání tištěnou publikaci, která by byla podle jeho potřeb. Tištěné knihy se dělají pro začátečníky a slabě pokročilé, aby se toho dost prodalo. Profíkům nezbyde, než sledovat specializované weby (např. Interval nebo php5.cz), diskusní fóra, zkoušet, případně vydyndat kus kódu od kamaráda jiného profíka.

Taky je třeba vzít v úvahu, že díky OOP a připraveným třídám je špičkové programování v PHP často záležitostí znalosti, že existuje nějaká připravená třída či šablonovací systém, které udělají to, co chci.
Glacier
Já mám druhé vydání,... a musim říct že užitečnější knihu jsem neměl.
Hrozně užitečná je poslední asi třetina kde jsou jen příklady.
Navíc se zmiňuje i o šifrování, zabezbečení a pod....

Snad jediné co mi v druhém vydání chybělo bylo PHP5 takže pokud tady je tak to ber.

Myslím že když si pročteš názvy kapitol tak si uděláš přehled jestli je tam to co potřebuješ.
stegy
Profil *
http://marecek.kup.to/trade/productview/20211/543/
Anonymní
Profil *
Ahoj,
já mám taky druhé vydání a trochu mě štvalo svojí "zastaralostí" i v době uvedení k nám na trh. Pokud je třetí vydání aktualizované ve smyslu přechodu k PHP5 a objektům, pak je to výborná knížka. Její výhoda i nevýhoda je snad její obsáhlost a ukecanost (2. vydání), moc tlustá na učebnici a málo strukturovaná a přehledná na referenční příručku (ve smyslu "jen si občas něco dohledám a přečtu"). Jinak ale taky vřele doporučuju.

Pavel
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.