Autor Zpráva
error414-
Profil *
Cau
nevite i nejake knize o programovani ve winech (c++), zatim jsem nasel jen knihy ktere vysvetlovaly jednoduche veci bez vykladu prace s win API.
Filips
Profil
Bud hledat a nebo www.cpress.cz Tam by něco mohlo být. Knihy dnes ale nejsou moc populární :-(

Filips
Martin Kuželka
Profil
Knihy dnes ale nejsou moc populární :-(

...a na to jsi přišel jak?
halogan
Profil
Je jedna vyborna kniha o WinAPI od dlouhodobeho pracovnika MS. Ma tusim 900 nebo 1000 stran. Dale je tam kniha o MFC. Oboje jsou AFAIK od cpressu.
Enci
Profil *
Mohl bys mi prosim rict jak se ta kniha jmenuje uz dlouho ji hledam. dik
Anonymní
Profil *
Kniha, kterou máte namysli, pravděpodobně bude Programování ve Windows (cca 1200 stran, autor Charles Petzold, Computer Press - Praha - 1999). Zatím jsem ji moc nestudoval (cca 70 stran), ale vypadá to na velice kvalitní publikaci (podle toho, co jsem přečetl). Když jsem ji kupoval, tak už moc "k vidění" nebyla.
Můj názor na knihy: Co se týče studia (libovolného oboru), představují knihy rozhodně dobrý materiál.
CABAL
Profil *
Jen pro doplnění jména k předchozímu příspěvku (zapomněl jsem jej zapsat ;-))
Blamoid
Profil *
kniha Programování ve Windows je nejlepí z toho co u nás pro win32 api vyšlo vřele doporučuji. Je tam vše od základů až po velmi pokročilé techniky. Bohužel se již nevidává a tak ji nemůžeš koupit v knihkupectví.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0