Autor Zpráva
Marcus Flintus
Profil *
s php už něco umím, ale chtěl bych se trošku přiučit víc. umím s poli, ale jenom okrajově, totéž s objekty a podobně. chtěl bych se je ale naučit porádně, a využívat všechny jejich možnosti. co byste doporučili?

uvažoval jsem o Mistrovství v PHP 5 ale ve vedlejším threadu jsem četl že jde hlavně o novinky v php5, a mě jde ze značné části i o php 4...
Meldo
Profil
Zacni tym, ze si stiahnes manual na www.php.net. A nasledne s pomocou tohoto manualu a vedomosti, ktore mas skus nieco napisat. Zacni jednoduchym pocitadlom, anketou, diskusiou, ..... , red. system, blog a pod. Myslim si, ze najlepsie je skusat skusat a skusat.
Marcus Flintus
Profil *
2 Meldo:
to myslim, že ne. manuál mám stáhnutý už přes rok, a znám dost jeho částí. informace, kerý bych potřeboval k tomu naučit se něco tak jak chci v manuálu nenajdu. nejde mi o to umět to vytvořit. jde mi o to opravdu dobře to vytvořit. a to se už v manuálu nedočtu.

diskuzi, redakční systém a další jsem si už vytvořil a šlape to hezky -> Tarantino.wz.cz
Meldo
Profil
Tak potom si myslim, ze by pre teba bola kniha Mistrovstvi v PHP5 vhodna. Mam ju doma a je to super kniha. Je sice pravda, ze je tam dost o PEAR ale aj to sa moze hodit. Naviac celkom pochopis, ako php funguje, su tam objekty a tak podobne. Pozri si ju niekde v obchode. Nieje pravda, ze su tam len novinky php5. Toho je tam naozaj len zopar stran.
Marcus Flintus
Profil *
2 Meldo:
:) dix
kaifman
Profil
pokud chces dobre tvorit neni to o programovacim jazyku ale o te omacce okolo (algoritmy, vsechny etapy vyvoje softwaru atd) hledej na strankach nekoho kdo prednasi na vejsce ... kolikrat se tam daji najit hodne prinosne slidy....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0