Autor Zpráva
meldo
Profil *
Zdravim. O web sa zaujímam uz dlhsiu dobu, no zatial to bolo len pri programovani kodu alebo grafiky. Chystam sa rozbehat web server no zatial nemam ani sajnu. Preto potrebujem manual. Nemate niekto slovensky alebo cesky manual k win 2003 server?? najlepsie v elektronickej podobe. Ak hej ozvite sa mi na x-board1@post.sk a nejak sa dohodneme. Velmi pekne dakujem.
meldo
Profil *
V obchode stoji kniha 2500 sk a to sa mi fakt nechce platit. :-> dik
.net
Profil *
Vzdyt na W2k3 to jde uplne v pohode jako treba na W2k, neni o cem, proste si jen doinstaluj IIS a uz to frci.
Start -> Nastaveni -> Pridat nebo odebrat -> Pridat nebo odebrat soucasti systemu a tam uz to dohledas
Largi
Profil *
Dodbrý den, vím že neodpovídám na otázku, ale potřebuji poradit. Mám naistalovaný windows server 2003 udělal jsem si kontejner, dal jsem do něho skupinu Zaci, do skupiny zaci jsem přidal uživatele zaci, kteři jsou i ve skupině User. tak a ted k problemu na kontejner jsem dal politiku nastavil tam různe prava, co se smi na ploše a co se nesmí, ale problém je v tom, ze to nefunguje, ti zaci si prostě můžou dělat co chceti. Co mam udělat aby ta politika na ty uživatele fungovala? Děkuji předem za pomoc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0