Autor Zpráva
stribny
Profil
Mám na mysli knihu "ASP.NET 2.0 a C# - tvorba dynamických stránek profesionálně", viz: http://www.zonerpress.cz/kniha-asp-net-2.html

Jelikož jsem byl ve dvou knihkupectví, kde knihu neměli, a tudíž jsem si ji nemohl prolistovat, nemohl by mi někdo nasdílet své dojmy a zkušenosti z této publikace?

Jde mi o to, aby kniha obsáhla databáze, validní výstup asp.net (výstupní filtry či co), a takové ty pokročilejší věci. Hlavně nechci, aby mi kniha ukazovala jak ve Visual Studio naklikám dva buttonky :))
Tower
Profil
Měl jsem možnost knihu si prolistovat v knihkupectví, ale je příliš obsáhlá na to, aby ji z tohoto pohledu lépe poznal. Měl jsem však pocit, že je lepší mít alespoň základní znalosti C#. Jinak se tváří celkem kvalitně. Rozhodně nebude ukazovat, jak dělat buttonky.

Jediné, co mi na ní hned vadilo, byly její fyzické proporce - je to hodně velká bichle. A přes internet jde sehnat levněji...
stribny
Profil
Jo, já bych si ji koupil taky raději přez net. Jenže nechce se mi kupovat zajíce v pytli. Znalosti C# mám, chci se naučit do hloubky Asp.net, ne jazyk :)

Bichle nevadí - takových mám...
me2d09
Profil *
Knihu mám koupenou a jsem s ní velmi spokojen, obsahuje hlavně popis nových vlastností asp.net 2.0, což je to o co mi jde. Sql server zmiňuje kniha vždy v kontextu s asp.net. asp.net 2.0 je validni skoro vzdycky, o tom jak si server controls přizpůsobit a upravit jejich výstup se tu píše požehnaně.
Karel12
Profil *
tuto knizku mam v aj a byla docela fajn. ted ji prodavam (http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=15&topic= 35346). Vzhledem k tomu ze jsem o jeji ceske verzi dozvidam az nyni, tak ji mohu nabidnout za 500 s odběrem v Praze. Teda pokud ti aj necini problem...
stribny
Profil
Karel12: AJ problém není, momentálně nechci kupovat ale ani českou verzi a už vůbec není reálný odběr v Praze :-)
unit353
Profil *
Tuto knihu momentálně čtu a jsem v polovině. Vřele bych ji doporučil všem, kteří mají nějaké základy ASP.NET 2.0 a chtějí si je rozšířit. Kniha se čte dobře a jsou ke stažení bohaté příklady. Často upozorňuje na "best practices". Kniha je sice obsáhlá, ale nejde do nějaké extrémní hloubky u konkrétních případů. Prostě ukazuje možnosti a jak správně pracovat s ASP.NET 2.0. Ale třeba mě zarazilo, že chybí konec 10 kapitoly, jakoby bylo pár stránek vytrženo :-) přesto dávám prozatím 8/10 hvězdiček :-)
Miroslav Kucera - Zoner Press
Profil *
Pro unit353 - zdravim,

podivali jsme se na vami inkriminovane misto a mate pravdu - z desate kapitoly z nejakeho duvodu vypadla jedna stranka. Je zvlastni, ze jste prvni, kdo na to upozornil :-). Knihou ma totiz koupenou velke mnozstvi lidi a presto nikomu ta stranka az doposud nechybela :-). Na web jsme ihned pridali prislusnou opravu, kterou je mozne si stahnout na adrese http://www.zonerpress.cz/inshop/stranky/download/asp_net_2_stranka_451 .zip. Diky!

Miroslav Kucera, Zoner Press.
Miroslav Kucera - Zoner Press
Profil *
Jeste poznamka k memu predchozimu prispevku - ten odkaz je funkcni, jenom je potreba odstranit tu tecku z URL, ktera se tam nejak sama prida, takze nyni znova a bez tecky na konci vety: http://www.zonerpress.cz/inshop/stranky/download/asp_net_2_stranka_451 .zip
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0