Autor Zpráva
tvwonder
Profil
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli se da tato kniha doporučit i začátečníkovi v CSS, nebo uz člověk musí mít nějaké znalosti CSS, aby mu tahle kniha byla k užitku?
diky za všechny odpovědi
Dero
Profil
Základní znalosti CSS jsou ku prospěchu, ale šikovný začátečník si s knihou také poradí a bude mu k užitku - přinejhorším v kombinaci s nějakou webovou "nápovědou", například přehledem CSS na stránkách jakpsatweb.cz. Základům CSS se v knize věnuje jedna kapitola, takže opravdu záleží na čtenáři.
Knopi
Profil
Já osobně jsem se této publikace v knihkupectví docela vyjukaně polekal, když jsem ji spatřil - na hraně je totiž vytištěn jistě zajímavý název CCS hotová řešení. Nicméně se taková chyba může stát a málokdo si toho všimne. S tím už se prostě nic neudělá. Knížka je opravdu velmi dobrá a užitečná, ale pokud neumíš vůbec CSS, tak si myslím, že často asi budeš tápat, protože každý termín není úplně doslova vysvětlen. Ve spojení s touto knihou http://knihy.cpress.cz/Book.asp?BookCode=K0798 a jak říkal DERO třeba s internetem vše určitě pochopíš. Osobně si myslím, že užitečnější knihu o CSS nepořídíš. Vřele ji doporučuji...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0