Autor Zpráva
Miloš
Profil
Známá kniha Steveho Kruga vyšla v listopadu jako 2. aktualizované vydání. Dostal jsem ji k Vánocům a líbí se mi moc (stejně jako vydání první, které jsem měl kdysi půjčené).
Vřele doporučuji.
Railbot
Profil
Dotaz, který si jistě položí majitelé knihy - pokud mám první vydání, jak moc se liší druhé vydání?
Miloš
Profil
3 nové kapitoly.
Které to jsou se mě ale neptej, protože první vydání jsem četl přeci jen před časem.
Miloš
Profil
Dneska jsem byl v knihovně a protože jsem v regále s dnes vrácenými knihami zahlédl známé první vydání, zapůjčil jsem si ho, abych zde mohl pro tázajícího se Railbota (a netázající se zájemce) vypsat zásadní rozdíly mezi jednotlivými vydáními.

Některé obrázky v 2. vydání vypadají, jako kdyby byly dodány k sazbě nekompletní
Jiná předmluva
Od úvodu až do konce 5. kapitoly až na drobné odchylky beze změny.

především VYNECHÁVKY
V 6. kapitole zkráceno Když máš tak rád Amazon, proč se s ním neoženíš?
V 7. kapitole vypuštěno: Potíže s vysvětlivkami a Obměňujte upoutávky. zkráceno Slepice, která snáší zlatá vejce
8. kapitola +- beze změny
V 9. kapitole rozšířeno: Kolik uživatelů byste měli testovat, Kde testovat, Kdo by měl testy sledovat; z části Co testovat a kde testovat vypuštěna tabulka
Z 10. kapitoly vypuštěn text až do Ukázkové testovací sezení, sloučeno s 9. kapitolou, dále vypuštěn text od Co dělat, pokud jste pozorovazel.
9. kapitola pokračuje až textem Výsledky si projděte ihned (původně 11. kapitola), vynecháno je Lze toto manželství zachránit? a místo závěrečného odstavce A to je přátelé, vše kapitola (9.) končí stejně dlouhým Jedno dopoledne za měsíc: to je vše, co požadujeme

PŘIDÁNO – následují nové kapitoly:
10) Použitelnost jako obecná zdvořilost (o „rezervoáru dobré vůle“ neboli o uživatelově trpělivosti a její ztrátě) – 5 stran, minimum grafiky
11) Přístupnost, kaskádové styly a vy8 stran, z toho 1-2 strany grafika
12) Pomoc! Můj šéf chce, abych _____. (rizika požadování příliš mnoha osobních údajů, přidávání „udělátek“na vaše webové stránky, Nikdy neříkej nikdy). 3 1/2 stránky textu.

Doporučená četba, poděkování rejstřík.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0