Autor Zpráva
js
Profil *
Rád by som vedel, či kniha Mistrovství v PHP 5 je vhodná aj pre ľudí, ktorý začínajú s PHP. XHTML a CSS ovládam dosť dobre a pracujem v ňom už dosť dlho, ale k PHP som sa ešte nejak nedostal. Je to vhodná knižka za pomoci ktorej sa dobre a efektívne naučím pracovať v PHP?
Nox_lbc
Profil
Je to vhodná knižka za pomoci ktorej sa dobre a efektívne naučím pracovať v PHP?

Ano, ikdyž už je trochu pokročilá ...
Filips
Profil
Je to vybikající kniha mám ji doma a můžu jen vřele doporučit. Začátky jsou malinko pokročilé, ale dá se to naučit bez problémů.
js
Profil *
Rozmýšľam, že si radšej niečo našudujem na nete a potom si tú knihu kúpim. PHP by som sa potreboval naučiť čo najrýchlejšie a najlepšie. Nechcem priveľa teórie. Podporujem vysvetlenie teórie a úkážky využitia. Tak to človek lepšie pochopí. Čo chápete nemáte problém s tým pracovať a vymyslieť niečo svoje. preto sa mi tá kniha zdá byť dobré keď ukáže aj rôzne využitia.
H13
Profil
Prohlídni si taky toto:

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=40454&foru m=15&page=-1
js
Profil *
no ja som na tu knihu pocul od roznych uzivatelov rozne nazory. Tiez som cital ze nie je dobra a iny ze je dobra. Zas je tiezdobre predavana... Vedeli by ste mi teda odporucit inu knihu? Zaklady si precitam na nete, ale nebola by zla kniha kde su vysvetlene zaklady a tiez to musi byt kniha pri ktorej ked ju docitas budes vediet vytvarat rozne webove aplikacie. Nechcem knihu kde je cisto teoria a kde si potom budem musiet kupit niekolko dalsich knih.
H13
Profil
Mě sedla Velká kniha od Gilmora

Sice jsem ji četl poté co už jsem základy PHP znal, ale dala mi odpověď na hodně věcí, který mě zajímaly a na který jsem nikde nenatrefil... třeba taková maličkost jak funkce vrací více hodnot (list())... jako začátečník jsem vůbec netušil jak pomocí funkce vrátit více hodnot...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0