Autor Zpráva
fanky
Profil
ahoj, chci se zeptat, kterou, bezne dostupnou, knihu o CSS byste mi doporucili? Aby tam toho bylo opravdu hodne a kvalitni zpracovani (ano, divy me porad trapi, zlaty cas tabulek ;-) ) dekuji..
Casero
Profil
fanky
Doporučuji CSS zde na Jakpsátweb..mužeš si to stáhnout a prohlížet v offlinu, jestli máš problém s připojením...
J
Profil *
Petr Staníček a kolektiv: CSS hotová řešení
Marek Prokop: CSS kaskádové styly pro webdesignéry
fanky
Profil
Casero
Z pocitace se mi blbe cte a tisknout se mi nechce

O tech hotovych resenich uz jsem slysel, je to dobra kniha? malinko me na prebalu zarazilo, ze tam je napsano CCS :-)
Railbot
Profil
fanky
O tech hotovych resenich uz jsem slysel, je to dobra kniha?
Asi nejlepší jakou u nás můžeš sehnat. CCS je tisková chyba, toho se nevšímej.
Ice
Profil
fanky
CCS - jo holt editori.
fanky
Profil
děkuju za rady, teď už jen vyrazit na nákup
Railbot
Profil
fanky
http://knihy.cpress.cz - proč někam chodit? ;)
Zdeněk Košťál
Profil
ad Petr Staníček a kolektiv: CSS hotová řešení - jistě výborná kniha (již dle autorů), já jsem tak zavalen knihami že jsem bohužel neměl možnost zatím přečíst a nemohu tedy ohodnotit, ale rozhodně doporučuji také "první" díl této knihy, kterou napsal Petr Staníček: CSS Kaskádové styly - Kompletní průvodce ( http://knihy.cpress.cz/Pocitac/Book.asp?ID=635 ).
MZF
Profil
Dnes jsem byl v knihkupectví a CCS už je minulostí. Kniha byla mírně přepracována a na obalu se už hrdě blyští CSS. Jinak je to velmi kvalitní čtení.
ObiSkyWalker
Profil
MZF
To já jsem si schválně koupil tu s CCS :)
Spajky
Profil
Tak jsem si koupil knihu CSS hotová řešení a zatím docela dobrý. Je tam spousta informací.
margun
Profil
Prosim , keby ste mi poradili niaku fakt paradnu HTML , JAVA a CSS prirucku , ktora sa da volne stahnut na internete , piste na e-mail ... Dakujem...
Lukáš B
Profil
Koupil jsem CSS-Hotová řešení,jsem spokojen,kdo ale neumi paradne HTML,at si radeji koupi flexibilni webdesign
Jearse
Profil *
ted si objednavam CSS -hotova reseni snad mi pomuze ale kdo chce mit zaklady html css a java script tak mu 100% pomůže TVORBA INTERNETOVYCH STRANEK POMOCI HTML,CSS A JAVASCRIPTU od Martina domese
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0