Autor Zpráva
Markétka
Profil
Doma už mám:
Kompletní průvodce CSS - Kaskádové styly (P. Staníček)
Web design - Nenuťte uživatele přemýšlet! (S. Krug)

a ráda bych nějak pokročila, takže chci nějakou knihu o CSS a Adobe Photoshop CS2, a proto vybírám z těchto:
CSS - Hotová řešení (P. Staníček a kolektiv)
Flexibilní webdesign - Vytváříme přizpůsobitelné a přístupné stránky pomocí XHTML a CSS (D. Cederholm)
Návrh a tvorba webů - Vytváříme zákaznicky orientovaný web
Inspirativní webdesign (M. Kučera, L. Žitník)
Adobe Photoshop CS2 - Názorný průvodce (E. Weinmann, P. Lourekas)
Adobe Photoshop CS - Kniha plná triků (S. Kelby)
Velká kniha k Adobe Photoshop CS (Ben Willmore) - a nebo si tady počkat na nové vydání Velká kniha k Adobe Photoshop CS2?

Která by byla nejvhodnější, když CSS celkem ovládám a ve Photoshopu umím spíše základní věci a chtěla bych ho umět, co nejlíp? (vím, že bez praxe to nepůjde, ale ani bez knihy). Nebo byste mi doporučili úplně něco jinýho, popř. knihu máte doma a chtěli byste ji prodat???

Díky za pomoc
Railbot
Profil
CSS - Hotová řešení, na naše poměry velice dobrá kniha, kterou ocení i profesionál. Ostatní knihy jsou pro pokročilejšího tvůrce o ničem. O ničem novém.
Markétka
Profil
Railbot
hm, s tím pomalu začínám počítat. A něco ohledně toho Photoshopu?
Railbot
Profil
Markétka
V tomto ohledu nemohu sloužit. Photoshop nevedu a nepracuji v něm.
Timy
Profil
CSS - Hotová řešení (P. Staníček a kolektiv)
Nic lepšího o CSS asi neseženeš, maximálně Erica Meyera, pokud máš radši pohádkový vypravovací styl
Nox_lbc
Profil
Adobe Photoshop CS - Kniha plná triků ... měl jsem půjčenou a naprostá paráda, S. Kelby je prostě profesionál a každá jeho kniha je skvělá a přínosná ... takže na Photoshop jedině Scotta Kelbyho

P.S.: A navíc je i vtipnej ;)
Markétka
Profil
Nox_lbc
a hodila by se pro mě jako pro pokročilého začátečníka? když bych ráda věděla více fcí k jednomu tlačítku než je zrovna ta jedna u konkrétního tipu či triku (asi špatně řečeno, ale nevím jak jinak se vyjádřit)
TomAsQo
Profil
noo ja neviem, jakeho ma ta kniha autora, ale videl som raz taku modru knihu na css za 450Sk(slovenskych nie ceskych, cesku cenu neviem) vola sas tusim css-kaskadove styly, je pisana v cestine, ale je vynikajuca(kamos mi ju raz ukazal), je lepsia jak tie pixiho knizky,... spoznate ju tak, ze az priliz hani MSIE :)..ked ju niekto najdete, kupte si ju:)
orson
Profil
Nějaké recenze jsem napsal tady, většina zmíněných knih tam tu svoji recenzi má: http://petr.vaclavek.com/about/163/Prehled-recenzovanych-odbornych-kni h
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0