Autor Zpráva
miro852
Profil
Nabídňete nejaká knihy, týkajíci se hlavně webdesingu, a dále pak kódováni (všechnytypy -html, css, JavaScript, php....)

Prosím také uvést cenu, jakou si představujete.

Ďekuji
zimmi
Profil
Mám tu HTML 4: příručka tvůrce webu od Ingo Dellwiga, vydala Grada 2002. Stála 260 Kč, za 200 je tvoje. Je v bezvadném stavu. Jestli máš zájem, ozvi se na mail (v profilu).
Gekon
Profil
Tvoříme přístupné webové stránky od Davida Špinara, s podpisem:) Cena dohodou, viděl bych to okolo těch 200.
Railbot
Profil
miro852
Jen ti chci doporučit, aby ses zaměřil na knihy novější, ne několik let staré, v těch se dočteš většinou nepřesnosti a bludy.
JInak dobré knihy nestojí moc. Kolem těch 300,- většinou a to si snad dovolit může každý. Nová kniha je nová kniha...nepobrindaná od něčí svačiny :))
zimmi
Profil
Railbot: nepobrindaná od něčí svačiny Ne všichni jsme prasata :o).
meca
Profil
zimmi
Tady nejde o prasáctví. Tady jde o využití... Je pravda, že svačím pouze na učebnici nemčiny, pač ta si to zaslouží. Ale ty o webdesignu? Inu, miro852, pokud chceš, mám tu JavaScript - příručka programátora a PHP a MySQL - vytváříme webové databázové aplikace.

Tyto dvě oprečím asi nejvíce, pač jedině díky nim mě nebolí za krkem - slouží jako podložka pod monitor, abych dodržel jednu z ergonomických pouček (oči v úrovni horní hrany monitoru, myslim...)

Tyto dvě bych prodal pouze za dva točené Budvary.

A jinak? Jinak tu mam:

- PHP v příkladech
- XDHTML úplně přesná referenční příručka HTML, DHTML, XML
- Zrychlete své WWW stránky
- Eric Mayer o CSS (někdy bych našel i tu první knihu od pixyho)
- SEO Optimalizace pro vyhledávače
- inspirativní webdesign
- PHP a MySQL - rozvoj webových aplikací

... Každou z nich bych bych ti za cirka kilo střelil... ;)
zimmi
Profil
meca: No ty krááásko, čteš i jiný knížky než o webdesignu? :o)
Railbot
Profil
zimmi
Otázka sice nebyla na mě, ale já například ne, už je to tak :)
ppooler
Profil
Nabízím knihy :

Flexibilní webdesign od Dana Cederholma (původní cena 260 Kč)
http://knihy.cpress.cz/Pocitac/Book.asp?ID=2103
Tvoje cena :190 Kč

dále pak
CSS Hotová řešení od Petra Staníčka (původní cena 224 Kč)
http://knihy.cpress.cz/Pocitac/Book.asp?ID=1394
Tvoje cena : 150 Kč

Obě knihy jsou ve výborném stavu...

Obě knihy jsou k dispozici za cenu :-333 Kč
miro825
Profil *
Jeste si neco prectu o knihach, ktere nabizite, a ozvu se sem - take prosim novejsi knihy, jako railbot poznamenal.

Samozrejme muzete nabizet dale - rad bych take nejake knihy o webdesingu (napr. Nenutte uzivatele premyslet a pod.)
meca
Profil
zimmi
No, v podstatě je otázka, zda čtu vůbec knihy o webdesignu, jelikož to, že jsem jejich vlastníkem ještě neznamená, že je čtu ;) Natož, ze z nich něco umím... Schválně si tu udělám přehled ;)

- JavaScript - příručka programátora: pamatuji si, jak jsem se z ní snažil něco naučit, nepovedlo se; ale přečet jsem ji
- PHP a MySQL - vytváříme webové databázové aplikace: Možná by se z ní dalo něco naučit, to bych však něco o PHP musel vědět - alespoň k čemu to je vůbec dobrý.. ;)
- PHP a MySQL - rozvoj webových aplikací: To jsem již zjistil, o čem PHP je... Umím z ní základy a to možná i proto, že jsem ji dočetl tak k 300 stránce (ze 700)
- Pixyho kniha o CSS: Jsem ji vděčet za téměř všechny znalosti o CSS
- Eric Mayer o CSS: Najivně jsem si myslel, že se něco přiučím... Hodně naivně. Jen jsem si prohlédl obrázky ;)
- Zrychlete své WWW stránky: Prolistoval jsem jí a uvědomil si, jaký je autor kabrňák a odvážlivec, že si o tom dovolil napsat knihu - kdo má trochu toho selského rozumu nezrychlí své stránky po přečtení této knihy ani o půl vteřiny; jen ho může hřát pocit, že není zas tak blbý, když dělá všechno tak, jak je v knize...
- Inspirativní webdesign: Kdysi jsem v ní listoval, avšak ani jednou jsem se neispiroval ;)
- XDHTML úplně přesná referenční příručka HTML, DHTML, XML: Docela zajímavá knížka, její praktické využítí je mi však neustále záhadou...
- SEO - Optimalizace pro vyhledávače: Krásná, romantická knížka. Pokud však trochu člověk sleduje dění na Internetu, ví, že vrahem je zahradník.
- PHP v příkladech: Tuto knihu jsem si koupil, když jsem moc nevěděl, co chci v PHP dělat, tudíž mi ty příklady moc nedali. Tehdy jsem si řekl, že ji jednou vytáhno... A hle, přeci se dnes díky mirovi stalo ;)

A samozřejmě tím by seznam nekončil. Jako správný začínající tvůrce jsem si koupil knihu o Front Pagi, HTML 3&4; kdo ví, kde jim je konec... ;)
miro852
Profil
meca:Takze knihy od tebe jsou k nicemu? Mna to tak vyzniva...
meca
Profil
miro852
Ne, všeobecně knihy jsou téměř k ničemu :) Pokud již něco umíš, máš podchycený základy, tak je myslím zbytečné si je kupovat. Jsou to dozaijsta dobré knihy a pokud jsi ten typ, že u nich budeš sedět a zkoušet si cvičení, příklady a nápady, tak ti je s čistým srdcem doporučuji ;))
miro852
Profil
meca:
kodovani pro mne neni - to bych bral pro kamarada, ktery ovlada tak na 40% html, takze amater, ja bych radsi neco o webdesingu - kouknu na ty knihy na netu a napisu sem
orson
Profil
Taky přihodím pár kousků - je jich více a jsou i z dalších oborů, tak raději dám jen link:
http://orson.rydval.cz/vyprodej.php
Fejtis
Profil
Knihy , z kterých jsem se učil zákaldy a které už naprosto nevyužiji jsou:
- PHP Pro úplné začátečníky - Jakub Mach (50 Kč) :-)
- CSS Kaskádové styly - Petr Staníček (80 Kč)
- Photoshop 7 Uživatelská příručka (100 Kč)
25k
Profil *
Ja mam doma pres 30 knih

asi 15 PHP / MYSQL ( PHP 4 / 5, zakladni knihy i pro pokrocile)
5x grafika (adobe produkty)
1x RSS
1x WAP
1x XML
4x CSS
1x HTML
1 x PHPMYADMIN
+ nejake prirucky a nake dalsi zmetky, ani uz nevim poradne co

Ale nevzdal bych se ani jedne ;) ke kazde me neco vaze. ( Mozna knih o ADOBE ), vaznejsi grafiku jsem uz vzdal a a na to moje placani v PS nepotrebuji tolik knih.
Lukáš B
Profil
Knihy k Adobe photoshop jsem si vůbec nekupoval,nebot jsem si rovnou koupil videonávody v češtině,což naučí ze všech praktik nejvíce.Pokud by někdo chtěl koupit kopie mého originálu,
mail: blaza.tuning(zavinac)seznam.cz
ICQ: 240-897-238
Lukáš B
Profil
Mám i na Sony Vegas
ppooler
Profil
Lukáš B

- tohle je v pořádku ?- prodávat kopie originálu ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0