Autor Zpráva
pgsql
Profil *
Dobry den chcem sa opytat na tuto knizku Knizka
Je tato knizka dobra?
Oplati sa kupit ( stoji 490Kc alebo 740SK )
Mistr
Profil
pgsql
Vezmi ji v knihkupectví do ruky a začti se do ní. Sedí Ti způsob psaní? A nebo si ji půjči v nějaké knihovně.

Profil *
Mistr

Je to novinka. Ty jsi viděl knihovnu, kde mají počítačovou literaturu jako významější sekci? Já zatím ne, protože se to nevyplatí...
Railbot
Profil

Vystrč nos z vesnice a zajeď se podívat do nějakého většího města. Jsou tam knihkupectví, kde jsou plné regály počítačové literatury. Nevím, proč by se to nemělo vyplatit? Knih o počítačích a všeho kolem je spousta, protože se dobře prodávají.
Dero
Profil
Railbot: Řeč byla o knihovnách. A je pravda, že třeba v Brně (KJM) je situace opravdu tristní.
Railbot
Profil
Dero
Aha. Mistr psal knihkupectví, pan si z toho udělal knihovnu. No nic.

Jinak k té knize. Nemyslím si, že podobné "tři v jednom" apod. jsou dobré knihy. Lepší je mít raději tři knihy specializované buď na to nebo na to než jednu, kde je od každého kousek a dohromady nic (pořádně).
Gekon
Profil
Railbot
Myslím, že Mistr psal celkem jasně tohle: A nebo si ji půjči v nějaké knihovně.
Casero
Profil
Dero
To je pravda. A jinde je to myslíš lepší???...jako nějaký věci mají ve skladu, ale v samotné knihovně pro veřejnost pár knížek.
Railbot
Profil
Gekon
Tak já ve finále neumím číst. Nebo spíš nedočítám, no nic.

Pořád ale nevidím důvod, proč si to knížku nenajít v knihkupectví a neprolistovat, nepočíst a hned bude jasněji.
Mistr
Profil
Jeden můj příspěvek a co dokáže natropit...
matragorn
Profil
vypadá dobře...
Vladosik
Profil
pgsql
V te knize se da par stranek prolistovat i na tom odkazu, tak se muzes podivat tam, jak se Ti to cte. Take se tam daji stahnout zdrojove kody, ale v tom rozhrani trosku bloudim a neni dobre resene.

Take jsem si vsiml, ze kniha je od "autorky", no nevim nevim:-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0