Autor Zpráva
killer
Profil
1. Jsem už docela v pokročilém stádiu CSS ale chtěl bych se ho naučit do hloubky a bezchybně.

Proto jsem se rozhodl šáhout po nějaké knize, rád bych, abyste mi nějakou doporučili, pls jen ti, kteří s ní mají zkušenosti.

Rozhoduji se jestli hotova řešení nebo 2 knihy: Ovládněte kaskádové styly! a pokračujeme s kaskádovými styly profesionálně!

2. A také jsem se chtěl zeptat, jestli nemáte zkušenosti s knihou: Andrew B. King: Zrychlete své WWW stránky a jestli je to dobrá koupě, nebo doporučte jinou na dané téma (optimalizace a urychlení) ?

PS: nepište ať se podívám na jakpsatweb.cz - tato sekce je na knihy ;-)
Petr Tichý
Profil
Hotová řešení.

*update: Aha promiň, já nemám moc zkušeností, takže to ber s rezervou.
Ice
Profil
Hotová řešení z toho výběru. Ty další dvě popisuji jen jak udělat určité věci. Na zonerpress.cz máš info. Možná ještě zmínit Css filtry a hacky. Taky zoner.

2. Zkušenost asi tu, že to jak dělám weby, tak je dělám dobře. Nic světoborného se nedočteš pokud děláš weby validně a žádné zastaralé tagy nepoužíváš.
Timy
Profil
killer
#1 doporučuji hotová řešení, Meyer je moc ukecaný.

#2 IMHO to není dobrá koupě, prostě piš sémantické stránky, používej CSS a nepotřebuješ na to tu knihu. Za ty peníze určitě nestojí.
Zahon
Profil
Meyer je sice moc ukecaný, ale zato výborný. Vřele doporučuji. Ovšem spíše pro mírně pokročilé lidi.
Ale pokud jsi opravdu pokročilejší CSS kodér tak doporučuji http://www.zonerpress.cz/inshop/scripts/shop.aspx?action=DoViewProduct Detail&ItemIdx=3&ProductID=59 - aneb již jednou zmíněné Filtry a hacky. V ČR to dle mého názoru nepojmenovali nejšťastněji, anglický název CSS Mastery: Advanced Web Standard Solutions je rozhodně výstižnější.
killer
Profil
a co říkáte na nevydanou knihu ed meyera: zde ??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0