« 1 2
Autor Zpráva
Hanka
Profil *
Vladosik
A to jako proč? =D
Vladosik
Profil
Hanka
Tak protože by nás to kluky webmastery odreagovalo. Teda zvlášť ty ostatní, co tak toužili po Lenny:-D
Hanka
Profil *
Vladosik
Po kom?
Vladosik
Profil
Hanka
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=4 9902

Ale to mas jedno. To byl jen takovej pokus:-)
Hanka
Profil *
Vladosik
Tak se budou muset odreagovat jinde
souki
Profil
habendorf
Přesně tak. Přece si nebudu na haj*zlík tahat notebooka ...
A proč ne? :o) Číst tam knížku na booku ještě jde.. Ale dostalo mě, když mi v půlce vážně konverzace kolega napsal: "mmnt, jenom se utřu spláchnu a jsem zpět"

Vladosik
Nezdá se Ti, že jsi to zvrhnul v rodinnou sešlost? :o)
Zdeněk Košťál
Profil
Knihy jsou lepší - je to ucelenější a autoři obvykle něco umí, což se o některých na internetu říci nedá.

<ot>
Vladosik

Dobré stránky, ten ořezaný pes je vážně super :-)) Nemůžu si pomoct, ale ty jedničky kolem myši mě uchvátily... furt si s tím hraju :-D Je to taková blbost, ale už přes pět minut kroužím s myší pořád dokola a raduju se jak to jezdí jako na pružince. Skvělé!

souki

Lepší rodinná sešlost než hádka ;-)
</ot>
Vladosik
Profil
Zdeněk Košťál
Ten orezany pes je bomba no... Chtel jsem tam dat jeho malou hlavu, ale nejak mi nedoslo, ze kdyz hlavu vyriznu z velky fotky, bude ta hlava porad velka a zjistil jsem to, az kdyz jsem to dal na stranky, tak uz jsem to tak nechal:-)

Jj, ja vim ze je to kravina, ale me to proste bavi, si sem tam zajezdit:-) Ty stranky jsou proste jen tak, kdybych je predelal do noveho designu, coz jsem mel v planu, uz by to ztratilo to zacatecnike kouzlo....

Lepší rodinná sešlost než hádka ;-)
Hadka byla skoro taky, kdyz se pritelkyne dozvedela o Hance (viz vyse) ...:-DD
Hanka.
Profil *
Vladosik
Cože? =DD
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0