Autor Zpráva
klaveska
Profil *
Zdravim,

neporadil by mi nekdo, jakou knihu o PHP bych si mel koupit? Nejsem uplny zacatecnik, ale chtel bych se toho naucit co nejvice...
Mastodont
Profil
Pro PHP Security, Apress 2006
PHP5 and MySQL® Bible, Wiley Publishing 2004
PHP 5 Power Programming, Prentice Hall
PHP in Action, Manning 2007
klaveska
Profil *
Pokud by to slo, tak cesky :)
svadla
Profil
klaveska

cesky psanych serialu je na netu az dost, staci do googlu napsat "serial php" a je to... a nemusis kupovat knizku
klaveska
Profil *
jenze sedet u PC a cist ty serialy me uz nebavi... a v knizce je to prehlednejsi
Mastodont
Profil
klaveska
U českých knih je velmi často problém s kvalitou překladu - proto raději čtu originály. Ty čtyři jsem nevybral náhodou, jsou opravdu dobré.
tiso
Profil
klaveska jenze sedet u PC a cist ty serialy me uz nebavi... a v knizce je to prehlednejsi
Čítanie knižky ani seriálu ťa programovať nenaučí, podstata je skúšať niečo tvoriť. Na vlastných chybách (preklepoch, zlých podmienkach, ...) sa naučíš skôr.
Tastix
Profil *
Vytváříme webové aplikace PHP, MySQL, Apache od Computer press, fakt hodně dobrá kniha, doporučuju.
Hirundo
Profil *
Zkus PHP manuál - zatím rejstřík funkcí.
kletely
Profil
Alebo http://www.grada.cz/katalog/podobor/internet-tvorba-a-programovani-www /?show=16
george
Profil
Rozhodně si nekupuj knihu od Koska (Je stará verze PHP 3) a od Jiřího Brázy, tyto knížky mám a sice PHP 5 od Jiřího Brázy je srozumitelně napsané, ale mám pocit jako když oba autoři píší o něčem, čemu nerozumí. (Tím nechci nikomu vnucovat svůj názor, jen vycházím ze své zkušenosti s těmito knihami).

Edit: :-P jejda nevšiml jsem si data

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0