Autor Zpráva
Skratch
Profil
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli bysme mi doporučili knihu Mistrovství v CSS a knihu Mistrovství v PHP5
napište prosím také proč, a kdybyste nedoporučovali, tak potom nějakou aktuální dobrou v oboru css. Díky.
Měsíček
Profil
Nedoporučuji, protože zbytečně mrháš peníze za něco, co se můžeš naučit jednodušeji a zadarmo (CSS) u toho PHP bych to možná změnil, protože dnešní "tutoriály" stojí za * i když Http://cz.php.net/ obvykle nahradí i tu nejlepší knihu, ale jinak si kupovat knihu o CSS mi připadá jako velká blbost.
Manq
Profil
Měsíček
Ale. Snad netvrdíš, že serial o PHP na linuxsoftu stojí za starou belu, nebo ano?
Měsíček
Profil
to ne, ale na oficiální dokumentaci php.net nemá :-)) a mě osobně se učí lépe s php.net
zero0x
Profil
CSS sa naucis iba cvicenim. Ziadna kniha ti neposkytne to, co mozes ziskat skusenostami.

Samozrejme, sem tam nieco nevies, v tom pripade ti odporucam internetove "tutorialy", ktore jednoducho dosiahnu nejake riesenie.


Inac, ked sa chces ucit, kup si radsej knihu v style "prakticke postupy v css" a vsetko vsetko skusaj ;-)
Zdeněk Košťál
Profil
Skratch
Doporučuju první knihu od Petra Staníčka: CSS Kaskádové styly kompletní průvodce - tak nějak se to jmenuje. Dá ti výborné základy a potom už jen doladit to v praxi.
Keilew
Profil
Skratch
Mistrovství v PHP5 je dobrý minimálně v tom, že máš na jednom místě přehledně zpracované rozdíly mezi starší verzí PHP a touto novou. Dále tě donutí se zamyslet na OOP samotným a dohledat si další materiály (návrhové vzory apod.) Já osobně doporučuju.
Skratch
Profil
OK tak díky asi se to budu učit přes net ;)
Karapas
Profil *
Cau cau,

Ja si knihu Mistrovstvi v CSS koupil a jsem velmi spokojen.
Knihu muzu vzdy pouzit kdyz neco nevim (samozrejme muzu pouzit i internet), nicmene v knize je to prehledne vse pripraveno prave pro pripad kdy neco hledate rychle. Je zde vse vysvetleno pomerne dobre. Radi zde jedni z nejlepsi web designeru a to si myslim ze stoji za rec.
Měsíček
Profil
"Radi zde jedni z nejlepsi web designeru a to si myslim ze stoji za rec."

To i zde a dovolím si říct, že i možná lépe :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0