Autor Zpráva
j1rka
Profil *
Dobrý den, přemýšlím o koupi těchto dvou knih:
http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-literatura/webdesign-tvorba-ww w-stranek/html-kapesni-prehled/
http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-literatura/webdesign-tvorba-ww w-stranek/css-kapesni-prehled/

Jen je tam trochu starší rok vydání (2004 a 2006). Zajímá mě jestli se třeba už od té doby něco nezměnilo a pak by mi to bylo zbytečné nebo bych se něco naučil špatně. A taky mě zajímá jestli se to dá využít fakt jako přehled tak abych když něco potřebuji to nemusel hledat 10 let.
Máte někdo tyto knihy doma? A má cenu to kupovat?
Railbot
Profil
Jo tu CSS mam, je to takovej notysek. Pro zacatecnika dobry nebo pokud si nepamatujes nejaky vlastnosti jeste nazpamet. Do začátků fajn věcička, co není špatné mít po ruce.
Manq
Profil
Já mám zase HTML: Kapesní přehled. Koupil jsem ho v tom roce 2004. Určitě mi párkrát pomohla. Takže směle kupuj.
Měsíček
Profil
Mám HTML, PHP, JavaScript a můj názor je, že je dobré investovat nějákou tu stovečku do těchto knížek, jen si myslím, že kniha PHP je zbytečná s této knihy jsem získal minimum a nebylo tam to co jsem od ní očekával, ale HTML a JavaScript jsou dobré a stále aktuální knihy .. i když koukám, že je divná cena, já to kupoval ještě za 50,- tuším před dvěma měsíci asi nějáká akce, smůla.
j1rka
Profil *
Moc díky tak si je teda pořídím.

Měsíček: taky se mi zdá že to ještě nedávno bylo levnější.
DoubleThink
Profil *
HTML podle mě nepotřebuješ, těch šest sedm tagů snad v hlavě udržíš.
Měsíček
Profil
"HTML podle mě nepotřebuješ, těch šest sedm tagů snad v hlavě udržíš."

Ztrojnásob.

Jinak když to někoho baví a už si chce koupit knížky tak předpokládám, že ho 25 tagů neuspokojí.
Manq
Profil
HTML podle mě nepotřebuješ, těch šest sedm tagů snad v hlavě udržíš.
Ony tam nejsou jenom tagy, ale i atributy a jejich vysvětlení, takže se ta knížečka do začátků podle mě hodí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0