Autor Zpráva
radas
Profil *
Zdravím,
chtěl bych poradit,respektive doporučit nějakou knihu o programovaní, protože jsem si koupil už 3 a mam chuť si koupit dalši, moje první kniha první kniha byla od J. Kosek PHP (černa PHP3) na ni nedam dopustit,tam jsem se naučil zaklady, pak byla PHP a MySQL od Larryho Ullmana ta sice nebyla tak skvěla,ale výboreně popsané php funkce taky do ni občas nakouknu a poslední Velká kniha PHP MySQL 5 ta mi dala velky přehled apachi,o smartech, o poště atd atd.. může mi někdo doporučit, neboasopň sdělit své dojmy o nějaké knize o programováni ?
suky
Profil
radas
Na foru mame zvlastni kategorii o knihach, ve kterém mimochodem spravuji tema o knihach a pramenech k objektovem programovani v PHP. Nevim jak jsi na to se znalostma.

— Moderátor (M): Díky za upozornění, i když jsem tím přesunovačem nebyl já. —
radas
Profil *
jejda tak toho jsem si nevšiml..omlouvam se určitě se na to mrknu...OOP bych si pravě chtěl najak více rozšířit moc toho neumim...diky moc..za tip..
suky
Profil
radas
Pokud bys mel zajem, dal bych ti teoreticky uvod, mas ICQ? Mel bych na nem byt zitra.
imploder
Profil
radas
moje první kniha první kniha byla od J. Kosek PHP (černa PHP3) na ni nedam dopustit
jj ta kniha je moc dobrá, jenom už dnes zastaralá
radas
Profil *
však ja vím..ale byla super...proto hledam další takový poklad...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0