Autor Zpráva
DalWin
Profil
Chci si koupit nějaké knihy od O'Reillyho v originále, ale nechce se mi platit $100 za dopravu z US. Nevíte o nějakém zdroji/e-shopu u nás, kde by se daly koupit/objednat? Díky, D.
nightfish
Profil
a co koupit na amazonu? nevím, kolik těch knih potřebuješ, ale u jedné (314 stran) je nejlevnější poštovné 9 dolarů
pEeLL
Profil
DalWin
nebo si kup pdf a nic se posilat nemusi.
http://oreilly.com/store/complete.html
DalWin
Profil
Už jsem to vyřešil. Koupil jsem je na německém Amazonu. Srovnal jsem to s US Amazonem a UK Amazonem a vychází to nejlépe. Celkem 7 knížek - doprava a balné (DE - 6 EUR, US - 30 USD, UK - 26 GBP) nejnižší v Německu. Kupodivu i ceny jsou v Německu o cca 10% nižší. Navíc to tady bude asi rychleji, i když lhůtu 7-21 dní mají všichni stejnou. Zajímavé je, že jak v US, tak v DE, tak v UK měli na skladě 6 knih a 1 (tu samou) ani v jednom shopu. Zřejmě mají globálně řízený sklad a je jedno, odkud se objednávka vyřizuje.
To samé platí i o user accountu - stačí jeden pro všechny shopy. Ale má to mouchy - deutchlandi neberou Czech Republic v adrese (chtějí Tschechien) a angláni zase naopak. Jo to je ta složitá sémantika dat :-)

Díky za tipy.

DalWin

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0