Autor Zpráva
Poky
Profil *
Zdravím všechny odborníky!

Rád bych se zeptal, kterou knihu o jazyce HTML byste doporučili člověkovi, který ač není v tvorbě webových stránek žádným začátečníkem, tak ani pokročilým. Mám základní přehled o tomto jazyce, když se podívám na syntaxi, tak vím, co se tam zhruba "děje", ale ještě nikdy jsem nevytvářel web pouze ve zdrojovém kódu.

MŮŽETE MI NĚKDO DOPORUČIT KNIHU, KTERÁ BY PROBÍRALA HTML ZHRUBA V PODOBNÉM STYLU JAKO TENTO WEB? NEZÁLEŽÍ NA CENĚ, ZKRÁTKA POTŘEBUJU KNÍŽKU, S NÍŽ SE DOSTANU NA ÚROVEŇ ALESPOŇ STŘEDNĚ POKROČILÉHO UŽIVATELE.

Děkuji.
Yuhů
Profil
Jirka Kosek: HTML. Sedm let stará, stále patrně nejlepší.

Jinak nevím. Ale proto jsem přece psal tento web, abyste si nemuseli kupovat knihy :-/
ronnie
Profil
Vytiskni si stranky z o vecech, ktere te zajimaji z tohoto webu. To ti mohu doporucit. Anebo Interval.cz - je tam spoustu serialu o html :)
Poky
Profil *
Naprosto souhlasím, tenhle web je prostě skvělej a určitě lepší než kdejaká knížka. Rád bych si z něho vytiskl, to co chci, ale jde o natolik obsáhlý web, že už jen pak zpětně uspořádat tu vytištěnou verzi je celkem obtížný úkol. Každopádně se o to pokusím. Myslím, že by hodně návštěvníků uvítalo, kdyby se časem objevil ve formě PDF. Alespoň ty nejzajímavější kapitoly...
pyty
Profil
Poky
ja mam werzie na tlacenie vo formate .doc
mam HTML CSS a JavaScript a aj nieke veci zo "zelenej stranky"
napis mi tu mail a ja ti to poslem...
PS: ale pismenka su velmi male /asi 8 ??/ a niekde sa nezobrazujue vsetko ako by sa malo nemal som vela casu ked som to robil
a co sa tyka pdf mam program PDF factory, ktory je ako virtualna tlaciaren, a ked das tlacit do suboru tak ti s toho spravi PDF. taky sposob by sa ku dokumentu .doc hodil. ale je to trial ci co a dava si to na spodok taky textik ako vytvorene pdf factory 2.2 bla bla bla
ale ked sa na to zozenie ***** :-)
moznom to raz aj upravym, prevediem a poslem Yuhůuovi ......
Anonymní
Profil *
???
preco mi to zahviezdickovalo c r a c k ?
mat
Profil
viz. http://diskuse.jakpsatweb.cz/rules.htm
pyty
Profil
Tato diskuse neslouží ke sdílení informací o warezu! Takovéto příspěvky budou mazány a autoři přísně potrestáni. ???
alebo
Mluvte slušně. Sprostá slova budou cenzurována.
pyty
Profil
alebo
Příspěvky s komerčním podtextem budou odstraněny. ??
mat
Profil
spíše ta sprostá slova (a slova jako warez, *****, hack apod.) - jestli jsou slova v závorce vytečkována, jsou zakázána i "sprostá" slova z oblasti IT.
Doctory
Profil *
JA bych mel zájem o tu verzi pro tisk. Jestli mi ji posles budu ti neskonale vdecny. Muj mail: doctory@seznam.cz
Honza H.
Profil *
Mám k dispozici obdobné manuály jako Pyty, ale dál je v žádném případě nemíním rozšiřovat. Koupil jsem si knihu o FP 2003, ale abych řekl pravdu, tak mi víc pomáhá tento web. Dají se tu vyřešit věci z praxe, které v žádné knize nenajdeš. Literatura není levná záležitost a knih bys potřeboval určitě několik. Každý autor má určitý rozhled a nemůže knihou poskytnout rady všem. Jak uvádíš, tak dětský nemoce na webu už máš zasebou a to ostatní se podle mého názoru dozvíš tady. Mě osobně tento web pomáhá řešit záležitosti, které bych v knihách velmi těžko hledal a jsem velmi rád , že něco takového je k dispozici. Moc dík za všechny začátečníky i pokročilé . ( To je jako taneční, že ... )
Anonymní
Profil *
HTML a XHTML kompletní průvodce
Leo
Profil
Z online zdroju: Serial o XHTML na Intervalu, nebo http://www.w3schools.com/ (anglicky), Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0