Autor Zpráva
Lienda
Profil *
Ahoj,
pomocí knihy Martina Domese - Tvorba WWW stránek pro úplné začátečníky, jsem si vytvořila kostru osobních www stránek. Nyní bych to chtěla trochu vyšperkovat, dle svých představ (chci do fotogalerie přidat na jednu stánku víc fotek (cca 40) a chtěla bych docílit efektu mít pod fotkami čísla stránek , díky kterým by se měnily, nebo posouvaly pouze fotografie na stránce a né stránka celá). Bylo mi doporučeno využít aplikace Ajax. Koupila jsem si od Luboslava Lacka Ajax - hotová řešení, ale zjišťuji, že mi uvedené příklady nefungují v tom kontextu, kterém jsem chtěla. Přisuzuji to i své nevědomosti s aplikacemi PHP, XML atd.. Můžete mi doporučit nějaké knihy, které by byly tak srozumitelné jako první zmíněná kniha Martina Domese a rozšířila mé vědění při tvorbě webovek?
Předem děkuji za jakákoliv doporučení.
snouman
Profil
Začínínal jsem na červené knize - PHP programujeme profesionálně od tehdy ještě Computer Pressu, pokud to myslíš vážně doporučuji (subjektivně) od Cpressu cokoliv z mistrovství.
Pokud nemáš o PHP šajn, doporučim nějakou knihu o PHP pro začátečníky a pak přejít na Mistrovství v PHP. Ta kolekce je spíš jen jakýsi manuál, né učebnice. Takže bez předchozích znalostí, to může být těžké...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0