Autor Zpráva
denCo
Profil
nemate nahodou niekto tuto knizku?
Hacking bez tajemství - webová aplikace
neviem ju nikde zohnat, ci by mi ju niekto nepredal ak ju ma alebo ak je niekto zo Slovenska tak ak sa nachadza niekde v knihkupectve, tak ze by ju kupil a ja by som poslal peniaze aj za postovne, strasne ju zhanam... vdaka
unit353
Profil
bohužel nepomůžu, ale sice je to celkem OT ale tohle je dobrý web Mod-X, je to spíš hra, jste agent a musíte plni úkoly, vesměs hledání bezpečnostních děr javascript, šifrování, kódování, nalezení a obcházení špatně navrženého zabezpečení webu atd. Něco podobného jako hra Uplink. Číst knihu je sice fajn, ale tohle je přímo praxe :-) v težších levelech se pak už třeba ******** VB6 exe program pro obcházení loginu... Měli jsme to dokonce jako podmínku zápočtu dostat se alespoň do 3 levelu :-)
denCo
Profil
no to je sice pekne, lenze mne ide skor o to, aby som sa naucil zabezpecit webovu aplikaciu a nie o to aby som sa naucil hackovat... aj ked to spolu suvisi...
Matess
Profil *
denCo
Já ji mám...
Četl jsem ji jen 3x, tak je skoro jako nová.

Pokud o ní máš zájem tak nabídni cenu.
Piš prosím na hojte(zav)centrum.cz a určitě se domluvíme.
denCo
Profil
a nepoznate este nejaku inu knihu, ktora za zameriava na bezpecnost webovej aplikacie??? vdaka
sqlitator
Profil *
Hacking - umění exploitace <- výborná kniha...
www.zonerpress.cz
denCo
Profil
lenze ja hladam skor len per webovu aplikaciu a nie na systemy atd... len ochrana/hacking stranky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0