Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
ptám se ZAČÁTEČNÍKŮ co "smolí" své první weby

Pište to prosí ve tvaru (název knihy; autor; nakladatelství)
Dělám si takovou malou soukromou anketku

Mě když něco zajímá třeba jak se tvoří klikací mapy tak si to přečtu ve všech knihách knihách co mám doma protože v každé je nějaká ta drorbnost navíc nebo má lepší ukázku
stepan
Profil
Já jsem se učil z webu www.jakpsatweb.cz. Na začátek mi to přijde výborný, lepší než nějaké knihy.
b2
Profil *
"Učíme se z toho, co jsme potřebovali najít a úspěšně našli; Google & kolektiv; Internet." Pro mě xkrát lepší než tištěná varianta za xxx peněz.
Bubák
Profil
Kouknu na www.jakpsatweb.cz, na MSDN a na MDC. Kromě toho je další spousta velmi kvalitních zdrojů.
A taky si něco vygooglím. Hledat drobnosti v knihách je ztráta času a spousta drobností v knihách chybí.

Proč se ptáš začátečníků, ti mají minimum zkušeností a přinejlepším dostaneš seznam literatury, který ti bude k ničemu. Proč se neptáš na hodnotné knihy, pár jich existuje.
Michal Kolesa
Profil
Já se učil z knihy

Tvorba WWW stránek pro úplné začátečníky
Petr Broža
Cpress

V té době jsem ještě neměl internet tak číst z nějakého on-line zdroje jsem nemohl

Zajímá mě jak seznamovali s HTML
Radek9
Profil
Mě hodně naučilo JPW a můj kamarád Beduin (možná ho z diskuse znáte). Jinak knížky o tvorbě webu taky možná mají něco do sebe, ale abych pravdu řekl, tak jsem si v životě žádnou nepřečetl. Jinak když jsem se naučil HTML a CSS, tak jsem si stahoval hotové aplikace, snažil se pochopit jejich kód a když jsem je pochopil, tak jsem se je snažil taky programovat.
breeta
Profil *
Já sem se učil stété knihy ale už je stará.

Teď sem koupil na CSS tuhle CSS a je dobrá.

Jinak na html zkus třeba tuhle knihu

jinak raději se učím dle knihy je to lepší jak na čtení tak i pro orientaci ...
breeta
Profil *
CSS ODKAZ
Michal Kolesa
Profil
Tak ta stojí 900 to nemám
33 tipů a triků pro CSS mám a taky se mi líbí
Tvorba WWW stránek pro začátečníky mám taky

Už nevím z které jsem opsal kód pro svůj web, abych ho mě zarovnaný doprostřed a po stranách okraje

Je to vůbec legální opsat kód z knihy ?
nightfish
Profil
Je to vůbec legální opsat kód z knihy ?
ne, není, už to nikdy nedělej
Hitman
Profil
Je to vůbec legální opsat kód z knihy ?

Řekl bych že ne, bude záležet na rozsahu. Pokud si zkopíruješ celý web a napíšeš, že jsi ho udělal ty, nebude to asi legální.

//co já za dvě minuty nestihnu...:-)
Michal Kolesa
Profil
Až to nějak sesumíruji tak založím vlastní téma pro tento problém

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0