Autor Zpráva
Gekon
Profil
Zdarec, přestavuju bráchovi počítač převážně na hry. Jediný, co mu nechám z původního je procesor Celeron 2 GHz, a základovka VIA P4MA. Takže bude vypadat takhle:
Intel Celeron 2 GHz
VIA P4MA
768 DDRAM
ATI RADEON 9600 256 MB
WD RAPTOR 80 GB
SOUNDBLASTER LIVE! 24-Bit
DVD/CD-RW

celkově to vyjde na 15 táců. Docela to na hry půjde, ne?
Dero
Profil
Moje stupnice:

1 bod = abakus
2 body = kalkulačka
3 body = zbytečně drahý diář
4 body = dýchavičný stroj
5 bodů = PC pro babičku
6 bodů = PC
7 bodů = Stroj na pohodlnou práci
8 bodů = Stroj na současné hry
9 bodů = Stroj i do budoucna
10 bodů = "Tyvole, tochcitaky!"
11 bodů = Multivac


Tvému stroji bych dal tak 7,5 bodu. Není perspektivní.
Gekon
Profil
No, to mu musí stačit:) Díky
Dero
Profil
Výborný přístup! :o) Já sestře stavím devítku a sám živořím na sedmičce. :o)

Rádo se stalo.
Romanticka
Profil
Celeron je nanic
xavier32
Profil *
myslim ze az natu graficku kartu je to cele nanic
Gekon
Profil
xavier32:
Já myslim, že za patnáct tisíc si s tim ten můj malej brařík aspoň na rok vyžije, i ta paměť je docela solid, sice to neni 1 GB DDRAM, ale i tak...
arcadosi
Profil
Celeron zahod!, AMD 4Ever
bohumil
Profil *
Teda pokud chces na bratrovi usetrit jeste vic, tak mu nech, to co ma :-)
tark
Profil
Dero: buď v klidu ... já jsem teď nuceně někde mezi dvojkou a pětkou :D přesněji celer450,64MB RAM a je to líný jak prase :D jsem zvyklej na svoji sedmičku (p-m@1500,512MB RAM) :))
Dero
Profil
tark: Á, uživatel parostroje se připojil na internet! :o)

Nezávidím Ti to, kamaráde. Na druhou stranu, před pár dny jsem osahával jedničku - PMD-85, známý zbrojovácký kus - paradoxní je, že ten je nyní cennější než průměrná šestka.

Hezkej večír. :o)
miguel
Profil *
Akorát mi není jasny proč tolik ramky na tak maly CPU. Jinak sem na tom stejně jak Tark (akorát ramky mám 400 MB - k ničemu ale zadarmo). Zvýšil bych u toho výkon.
Dero, co je to Multivac?
Dero
Profil
miguel: Superpočítač z pera Isaaca Asimova. Moc prima oddechová četba, jeho povídky.
Radek Hrabůvka
Profil
Gekon Nenapsal jsi, na jaké hry. Na hry mi stačil celer 400, 8MB grafika, 128MB RAM. Hraju moorhuhn 1 (jiné mě nezaujaly), tetris. Asi máš na mysli jiné hry.
Dero OT Neznám rozdíl mezi 4, 5 a 6, to 7 už je to co mám doma. Doplnil bych 7 Stroj na pohodlnou práci se současnýni programy. Pohodlnou práci dělá kombinace hardware a software.
Dero
Profil
Radek Hrabůvka: Přesně tak, ale spíše jsem čekal námitku, že takový střih videa si v ničem nezadá s Half Life 2 na nejvyšší detaily. A naopak pasiáns si zahraješ téměř i na kalkulačce. Ona to stupnice je celá taková pofidérní, vycucal jsem si ji z prstu jen kvůli tomuhle threadu. :o)
Hrabáč Polní
Profil *
CEleron vyhoď z okna nebo ho prodej do bazaru
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0