Autor Zpráva
drvaca
Profil
Takový dotázek . . .Dá se to? Mám takové tušení že se mi to povedlo když jsem před pár týdny odinstalovával programy z PC abych měl místo . . . Hudba mi nehraje, a i když ám repráky i mikrofon zastrčeny v PC, nehraje to. Asi se mi tedy podařilo odinstalovat zvukovou kartu, že?
Jak jsem tak trochu hledal po netu, tak musím někde stáhnout ovladač zvukové karty, že? A podle čeho mám ten ovladač najít a kde? Díky.
SwimX
Profil
drvaca:
Dá se odinstalovat zvuková karta?
to je nesmyslná otázka, dají se odinstalovat ovladače, takže s ní potom počítač nedokáže pracovat, ale samotná karta fyzicky v PC zůstane (jen pro ujasnění :)

musíš zjistit co máš za kartu. Pravé tlačítko na Tento počítač -> spravovat -> správce zařízení -> tam najdi nějaké řadičče zvuku a název karty, pokud by se ti to nepovedlo, pak nainstalovat nějkaý prográmek, třeba Everest home edition, a najít výrobce karty tam.

A pak google: "název karty drivers windows xp" (pro jiný operační systém si to uprav :) a stáhni a nainstaluj. (nebo můžeš najít stránky výrobce tvé zvukovky, a hledat ovladače přímo na nich, ale googlit je bývá rychlejší :)
Radek9
Profil
drvaca:
Dnes už tu vidím minimálně druhý Váš dotaz a ani jeden se netýká webdesignu.

Asi se mi tedy podařilo odinstalovat zvukovou kartu, že?
To asi ne, ale ovladače možná ano.

Asi se mi tedy podařilo odinstalovat zvukovou kartu, že?
Buď to nebo máte stišenou hlasitost.

tak musím někde stáhnout ovladač zvukové karty, že?
Ano.

A podle čeho mám ten ovladač najít a kde?
Podle názvu vaší zvukové karty.
SwimX
Profil
Radek9:
Dnes už tu vidím minimálně druhý Váš dotaz a ani jeden se netýká webdesignu.
ale do této kategoriw se ani webdesign moc nehodí ne, proč by se tedy nemoh zeptat? :)
Aesir
Profil
[#1]drvaca:
A podle čeho mám ten ovladač najít a kde?
Zkuste například aplikaci PC Wizard, která umí slušně detekovat hardware a pak stáhnout ovladače z webu výrobce.
drvaca
Profil
SwimX:
Díkes :)
dalibor4
Profil *
jak nainstalovat zvukové zařízení prosím moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0