Autor Zpráva
MattyKoolator
Profil *
Ahoj,

vždy když chci psát novou adresu do urlboxu vyskočí na mě historie podobných názvu stránek, dokonce i když vymažu historii vyskočí ze standardního urlbaru mová lišta, která kopíruje to co píši v urlbaru. Lze tato druhá lišta někde vypnout ? Díky moc za Váš čas.

Moderátor Chamurappi: Titulek „Problém s IExplorerem“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Mistr
Profil
MattyKoolator:
Bohužel jsi nenapsal, jakou máš verzi prohlížeče Micosoft Internet Explorer. Budu předpokládat, že se jedná o verzi 8. V ní se podívej na menu Nástroje -> Panely nástrojů a tam si projdi, které položky (nad vodorovnou čárou) máš zaškrtnuté. Pravděpodobně to dělá některý z doplňků (pokud jsem tedy Tvůj popis pochopil správně).
MattyKoolator
Profil *
Ted tady mám otevřenou osmičku. Nevím jak je to u ostatních. Do panelu nástroju jsem se díval a nemám pod čarou vlastně nic.., mimo tlačítek která chci přidat nebo odebrat - ale nic k nastavení. Nevím jestli si rozumíme. Když to řeknu polopatisticky. Jakmile začnu psát adresu nějaké stránky rozvine se mi další nabídka podobně se píšících stránek a tohle potřebuji někde zakázat.
Mistr
Profil
MattyKoolator:
Pravděpodobně řeší tento problém: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=5&topic=4267&page=-1
MattyKoolator
Profil *
Ano, řešením je toto:

Tools > Internet Options > Content > Auto Complete > Clear Forms
Moderátor Mistr: Nebo v českém prostředí: Nastavení > Možnosti internetu > záložka Obsah > Nastavení (v oddíle Automatické dokončování) > Odstranit historii automatického dokončování

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0