Autor Zpráva
hladis
Profil
Dobrý večer. Mám asi rok nový počítač v dobrém stavu výkonný aby stíhal ty nejlepší hry. Jenomže asi před měsícem jsem musel dát pc do opravny a tam mi museli přeinstalovat Windows. Došel jsem si pro něj a bylo mi řečeno, že musel přeinstalovat disk C:, disk D: na kterém mám uložené všechny hry mi zůstal. Jenomže když zapojím počítač, nainstaluji první základní programy, tak zjistím, že mi nejdou některé hry. Problém byl a je u her Anno 1404, Demigod... tyto hry jsem několikrát přeinstaloval stále se stejným výsledkem. Tady jsou informace o mém pc: Obrázek. Tady jsou obrázky ze hry Demigod a ze hry Risen. Zkoušel jsem sehnat nejnovější ovladače, avšak stále nic. Verzi Direct mám 9.0c. Zajímavé je, že mi to ve hře FIFA 2010 neblbne. Nevíte někdo co s tím? Jsem už dost zoufalý, doufám že mi někdo poradí. Kdyby někdo chtěl více info, tak napište sem.
Hitman
Profil
Zkusil jsi i nainstalovat původní ovladače, které jsi ke graf. kartě dostal?
tylik
Profil
A neprehrieva sa ti grafika? Aku mas graficku kartu??
Pozri teploty.
hladis
Profil
tylik:
Mám grafickou kartu buď NVIDIA nForce 590/570/550 Serial ATA Controller nebo ATI Radeon X1950 GT- moc se v tom nevyznám... a jak mám poznat teploty?

Hitman
Ráno se zkusím kouknout po cd s ovladači.
Gecko
Profil *
Ty hry nejsou v registrech, muze to take byt proto.
Dej Start - Spustit - napsat "dxdiag" a otestuj DirectX a DirectDraw.
hladis
Profil
Gecko:
V jaké kartě dxdiag mám najít ten test?
Gecko
Profil *
Zobrazeni, jestli je to povoleno tak to neres. Podle me asi jo, kdyz ti jde ta Fifa.
hladis
Profil
Gecko:
Možná to bude třeba celkem starým monitorem, nevím... jinak ty testy byli úspěšné
Gecko
Profil *
A ve Spravci zarizeni je vse ok?
hladis
Profil
Gecko:
Co by tam mělo být v nepořádku? Jakože jak bych poznal problém?
Gecko
Profil *
byl by tam vykricnik... nevim zkkus jiny drivery
DoubleThink
Profil *
tylik:
A neprehrieva sa ti grafika?
Takhle by se to neprojevovalo. Přehřátý čip dělá náhodné chyby - chvilkové fragmenty a proužky v obrazu, případně rovnou pád procesu hry.
Toto vypadá spíš jako problém s ovladačem (chybí textury)

V každém případě, tohle není ideální fórum na řešení takového problému. Poohlédni se jinde.
hladis
Profil
DoubleThink:
To je mi asi jasné, jenom jsem si myslel že třeba někdo bude vědět. Na jakém fóru bych to mohl zkusit?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0