Autor Zpráva
Jimmba
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, snad mi někdo poradí. Původně jsem používal TB, ale nemá takové možnosti práce s kalendáři, tak jsem přešel na Outlook, ale děsně mě rozčiluje jedna vlastnost. Pokud dojde nová zpráva a vy ji i označíte a přečtete, že je přečtená se neoznačí až do chvíle než kliknete na nějakou jinou zprávu. Tzn, pokud chcete mít pořádek, musíte mezi kliknout na jinou zprávu a potom opět na tu poslední, což mi připadá děsné. :) Věděl by někdo jestli se dá toto nějak řešit? Děkuji.

Moderátor Chamurappi: Titulek „MS Outlook“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jimmbu:
Kategorie „Problémy v začátcích“ je určena začínající tvůrcům stránek. Jak s tím souvisí Outlook?

Věděl by někdo jestli se dá toto nějak řešit?
Zkoušel jsi napřed hledat v nastavení? Já to teď namátkou zkusil a našel jsem to hned:
Nástroje / Možnosti / Jiné / Podokno čtení… / Označit položky jako přečtené při zobrazení v podokně čtení + Počkat 0 sekund před označením položky jako přečtené. (Platí pro Outlook 2003. Ty jsi neuvedl žádnou verzi, protože jsi zřejmě pod tak nejednoznačný titulek nechtěl položit moc jednoznačný dotaz.)
Jimmba
Profil *
Moc děkuji, tuto volbu jsem prostě přehlédl, mám Outlook 2007, ale je to stejné. Takže se omlouvám za nejednoznačnost, ale jak je vidět, asi to nebylo tak hrozné když to stačilo k vyřešení problému.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jimmbu:
K vyřešení by stačilo i zadat do Googlu „outlook označovat položky jako přečtené“, oficiální návod je na prvním místě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0