Autor Zpráva
PetrSlanina
Profil *
Ahoj potřebuji poradit, jak vyřešit jednu věc. Vždycky když se připojim na svuj e - bankovní učet dělá potíže. Jednou na vrch zobrazené stránky napíše:

"Za učelem pomoci při ochraně vašeho zabezpečení aplikace IE na tomto webu zablokovala zobrazenínebezpečného obsahu s chybami certifikátu"

Stránka se často zobrazi ale bez problému, jindy mi to vypíše, že nějaký objekt javascriptu se nenačetl..Jednou tutez stranku je mozno zobrazit pomocí f5 klavesy čili aktualizace stránky...někdy se na stránku nemuzu vubec ostat. Z domova mohu přistupovat d firefoxu a tam vše funguje bez problemu. Mate nějaký nápad, jak vyřešit trampoty s IE(blbne 7 i 8). Díky za pomoc, je to dulezite.
nightfish
Profil
zkontrolovat, případně aktualizovat certifikáty
Mistr
Profil
PetrSlanina:
když se připojim na svuj e - bankovní učet
Nebo se poradit s Tvojí bankou. Měla by Ti pomoci a sdělit, co je třeba napravit, když jsi jejím klientem.
PetrSlanina
Profil *
Od banky se mi žádné podpory nedostalo. Jen, že by to mělo fungovat..taky že to jde ale třeba až na 3 a další pokus. Nové certifikáty nemám k dispozici.
Kozlik
Profil *
Ahoj potřebuji poradit,chci se připojit na archiv tv ale po připojeni se zobrazi internet explorer prestal pracovat a hleda řešeni problemu ale nenajde takze si z archivu nic neprehraju
MCKAY
Profil
Kozlik:
Založ si své vlastní téma, tady se pokud vidíš řeší něco jiného, ačkoliv je to problém se stejným prohlížečem. Jinak co se týče řešení tvého problému, tak je odpověď jednoduchá, nemáš nejspíš nainstalované správně Flash Player. Doporučuji ti stáhnout si Operu, nebo Firefox, doinstalovat to do nich, a už nebudeš řešit takové potíže.

Pokud je můj názor zaujatý, neberte ho vážně.;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0