Autor Zpráva
Eme220
Profil *
Ahoj, z nějakého důvodu mi přestala fungovat kombinace kláves CTRL-V, prostě se nic nevloží. Véčko funguje, control taky CTRL-C taky. Asi už bláznim. Mám Windows7. Poradíte?
Joker
Profil
Eme220:
Přestalo to fungovat všude, nebo jen někde?
Vložení pomocí myši funguje?
Eme220
Profil *
jj vložení pomocí myši funguje a přestalo tu fungovat všude
Davex
Profil
Vyzkoušej to na jiné klávesnici.
Eme220
Profil *
to je notebook bohužel
Chamurappi
Profil
Reaguji na Eme220:
I k notebooku jde připojit jiná klávesnice.
Ještě mě napadá: Shift+Insert funguje? Je to starší alternativa k Ctrl+V, v drtivé většině programů funguje.
Petr ZZZ
Profil
Zkus zavřít a zas otevřít soubor nebo program nebo počítač. Mně tuším jednou pomohlo v podobné situaci (kterási klávesa se začala chovat jinak než dosud) zavřít a zas otevřít program. Matně si vzpomínám, že jsem došel k závěru, že jsem asi omylem stiskl Ctrl+něco, co jsem neměl v úmyslu, a tím se zřejmě změnilo nějaké nastavení, které se ale naštěstí neukládalo jako standard, takže po opětovném otevření programu bylo vše zase při starém.
Eme220
Profil *
Reaguji na Chamurappi:
Juju jde, ale jen USBčková a tu po ruce bohužel nemám

Reaguji na Petr ZZZ:
Nepomohl ani restart, ani obnovení systému ze zálohovanýho bodu
Petr ZZZ
Profil
Eme220:
Nepomohl ani restart
Joj, tak to ti neporadím.

Dodatek: Tak mě napadlo, co přepnout klávesnici z češtiny např. na angličtinu (pokud to jde) a po chvíli zase zpět? Nikdy jsem sice neslyšel, že by se tím něco takového řešilo, ale pokouším fantazii, zda nevymyslí, na co rozum nestačí.
Bubák
Profil
Funguje Ctrl+V v nouzovém režimu?
Znova, funguje Shift+Insert?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0