Autor Zpráva
Roman...
Profil *
Čau,
mám takový problém, vytiskl jsem si na internetu obsah košíku, ale máma ho někde zabordelila. Chtěl bych se zeptat jestli se někam neukládají dokumenty co byli tisknuty, nebo zda lze nějakým jiným způsobem, kromě toho že ten papír najdu, ten obsah košíku dohledat. :-/

Díky za rady
Budulinek
Profil
Předpokládám, že ne... Možná někde v nějakým tempu, ale pokud se to tam vůbec ukládá, tak už to bude pravděpodobně pryč. Jinak jediná zaručená možnost je podívat se na ten obchod a pokud tam máš registraci, tak bys měl u každýho slušnýho e-shopu najít historii objednávek a tam je můžeš znovu vytisknout. Nebo, každý slušný e-shop posílá mail ohledně objednávky, nemáš ho někde ještě uloženej? Nebo není v koši\smazané poště? Jinak se obávám, že máš smůlu...

mimochodem: tY dokumentY bylY
Roman...
Profil *
njn, nebejt Jungmanna a Palackého tak by se žádná tvrdá a měkká I Y neřešila :-|

Asi mám opravdu smůlu. :(((( Jinak nešlo o e-shop ale o tipsport.net. Jen jsem napsal e-shop pro lepší pochopení. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0