Autor Zpráva
slim12
Profil
Můžete mi prosim poradit koupil jsem si včera SDRAM 256 do strašiho PC Pentium II ale nemužu to tam dat furt když dam ji do počitače tak mi prostě vypiše nějakou chybovou hlašku nebo když dam ji a pak resetuji nastaveni BIOSu tak mi napiše:SYSTEM WINDOWS NELZE SPUSTIT UVEDENY SOUBOR JE POŠKOZEN NEBO NEBYL NALEZEN SYSTEM32\DRIVERS\pci.sys.
Ale se starou paměti vše v pořadku
Beavis
Profil
slim12:
Že by chybějící ovladače?
slim12
Profil
Beavis:
a kde ti ovladače mam stahnout ja jsem totiž na googlu hledal ovladače nic jsem nenašel.dik
nightfish
Profil
otestovat tu novou paměť memtestem
valecekm
Profil
slim12:Zjisti si jake pameti tvoje zakaldovka podporuje. Jde hlavne o jejich rychlost. Sice by se ta rychlejsi pamet mela podritid te pomalejsi, ale u starsich pc a takovejchto zakladovek proste nikdy nevis. Taky si skontroloju jestli tam je vic slotu pro pamet, tak jestli ji mas danou v tom zpravnym. U novejsich zakladovek tohle uz nevadi, ale u starsich si pamatuju, ze to nekdy delalo sec mazec. Pokud by se ti to nekamosilo ve slotu 1)+2), tak to zkus dat 1)+3).

slim12:-> nightfish Pokud ti memtest vypise ze ta pamet je v haji, tak ji bez reklamovat. Ale spis se budes muset smirit s tim, ze starsi pocitace proste hold zlobi a zlobit budou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0