Autor Zpráva
Zdeno
Profil *
nedovoli mi tu upgrade koli:

1. You can’t upgrade 64-bit Windows to a 32-bit version of Windows. To upgrade, obtain a 64-bit version of the installation disc, or go online to see how to install Windows 7 and keep your files and settings.

2. 32-bit Windows cannot be upgraded to a 64-bit version of Windows. To upgrade, obtain a 32-bit version of the Windows installation disc.


mam 64bit visty aj 64bit win7 :)
ked to vyberiem spatne.. ze chcem upgrade na 32bit tak to hodi spravne len tu jednu chybu :)
Budulinek
Profil
No, z vlastní zkušenosti doporučuju se na upgrade vykašlat a přejet to znovu. Update systému na novější verzi Microsoftu nikdy moc nefungoval a nefunguje ani tady. Jen ze zajímavosti jsem zkoušel upgarde Win Vista Business 32bit na Win 7 professional 32bit a nedopadlo to nejlíp. Některé programy chodily špatně, pár jich nejelo vůbec, celkově byl počítač o dost pomalejší, než na čisté instalaci a hlavně z nepochopitelných důvodů nejel internet (nebyl jsem schopen aktualizovat antivir, nemohl jsem surfovat, ale ICQ a Skype fungoval. Samozřejmě jsem kontroloval FW a podobné záležitosti).

Naštěstí jsem něco podobného očekával a tak jsem vše předem zazálohoval a po "upgradu" jsem prostě přebrousil PC tak, jak jsem původně chtěl. Instalace proběhla samozřejmě mnohem rychleji, drivery to kompletně všechny nainstalovalo samo (ozkoušeno na mnoha počítačích a laptopech) a vše funguje jak má. Doinstalovat zbytek je trošku opruz, ale stejně pak udělám vždycky image, a tak to dělám jen jednou...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0