Autor Zpráva
antaury
Profil
Nazdar lidi.Dostal jsem nový PC s Windows 7,ani sem ho jeste nepripojil k internetu.Koukam v cem se Windows 7 vylepsil oproti predchudcum a vlezu do „Tento počítač“. Jako vzdy zde mam jednotku C a D,ale chyby mi zde CD/DVD rom jednotka.Zkousel jsem do Romky vlozit CDcka,ale nic se nedeje.Zkousel jsem i vypalovat nejaky obrazek,a napise mi to,ze zadna jednotka E nebyla nalezena.Nevite co s tim,nebo kde ji mohu znovu nainstalovat,(pomuze znovunainstalovani Windows ??? )
mckay
Profil
antaury:
Zkontrolujte, jestli je je CD/DVD romka zapojená, nebo jestli jenom nemá jiné písmeno. Pokud je zapojená, ale nenašel jste ji, tak je nefunkční. Pokud je nefunkční, zkuste reklamaci.
Mistr
Profil
antaury
Já Windows 7 osobně neznám, ale nevypadl Ti třeba kablík od DVD-ROM mechaniky v počítači?
Jan Tvrdík
Profil
Zkus jestli bude tady: Start – Počítač – pravé tlačítko – Spravovat – Správce disků / Správce zařízení
antaury
Profil
Tak,vratil jsem pocitac v obnoveni do doby kdy byla romka v poradku a uz se i objevila v ,,Tento pocitac´´.Funguje dobre,sposti se normalne jako pred tim.Ale i tak,mockrat DEKUJI za rady od vas.Zatim caw.
mckay
Profil
antaury:
A poskozena si taky nemyslim,PC je nove a ke vsemu jeste den pred tim fungovala perfektne.
To ti nezaručuje, že není poškozená. Možná někde dlouho ležela na skladě, zaprášila se, po spuštění se prach dostal do citlivých částí a problém je na světě. To že máš PC nové neznamená, že se nemůže porouchat ;-)
antaury
Profil
mckay:
to chapu,to ale nevysvetluje to,ze den pred tim jeste fungovala.
mckay
Profil
antaury:
Některé závady nemusíš poznat okem. ;-)
Dranel
Profil
Když jsme u nefunkční mechaniky, jen bych chtěl říct, že mě to způsobil upravený/přesunutý/smazaný/infikovaný soubor cdrom.sys (Avast! v něm nahlásil vir, zkoušel jsem opravit, přesunul jsem do truhly a problém byl na světě). Takže i takovýto problém může být. ;-)
Trejpa
Profil
antaury:
Stalo se mi to také (u RC verze). Postačil restart.
antaury
Profil
Trejpa:
bohuzel tady restart nepomohl,postacilo obnova systemu ze dne nez se romka pokazila

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0