Autor Zpráva
TerryPerry
Profil *
Dobrý den., nainstaloval jsem si googleToolBar ale stalo se stalo, že se mi zvětšil font - písmo je větší. Existuje způsob, jak v prohlížeči nastavit výchozí tj původní velikost fontu. Primárně se mi jedná o FF ale potřebuji to i pro IE. Díky za Vaši pomoc.
TerryPerry
Profil *
Ahoj,

tak ve firefoxu jsem už příslušné nastavení nalezl....tam je výchozí hodnota times new roman 12bodu...vepsalo se mi tam 16.. V IE toto nastavení hledám marně..Je tam jen font ale nevidím nikde nastavení jeho velikosti., kudy na to?
Mistr
TerryPerry:
Změna velikosti písma webové stránky v aplikaci Internet Explorer - já vím, není to asi úplně ono, co hledáš...
TerryPerry
Profil *
Mistr:
To máš pravdu. Tohle není přesně ono. Šlo mi o ekvivalent k FF = nastavení fontu číslovkou. Když v IE zmenim nastavení.., například velikost textu největší. Stránka si toho tak jako tak ani nevšimne. Text je stále stejně velký přestože s číslovkovým nastavením v FF velikost reaguje na nastavení. Zajímavé.
Mistr
TerryPerry:
To máš pravdu. Tohle není přesně ono. Šlo mi o ekvivalent k FF = nastavení fontu číslovkou.
Vím, vím...

Stránka si toho tak jako tak ani nevšimne. Text je stále stejně velký přestože s číslovkovým nastavením v FF velikost reaguje na nastavení.
Není to tím, že v dané stránce je velikost písma natvrdo nastavena například v pixelech (viz tabulku font-size: příklady různých jednotek)?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: