Autor Zpráva
AM_
Zdravím,
narazil jsem na jedno "vylepšení" ve win 7. Okna nejde roztáhnout na větší šířku, než je obrazovka.
Chtěl jsem vyzkoušet, jak by se web choval na extrémní rozlišení. Okno prohlížeče jsem si maximálně roztáhl, posunul doleva (kus byl venku z obrazovky) a vpravo jsem ho chtěl ještě o kus roztáhnout. A ejhle, nešlo to (myš nebyla zdaleka na konci obrazovky, nesnažil jsem se jí táhnout ven:) schoval jsem prostě levou stranu okna jakoby za nejlevější část monitoru). Nevíte, jak toto chování vypnout/obejít, lze-li to?
mckay
AM:
Teď jsem to ozkoušel také, a ono to fakt nejde... ptal jsem se známého, a říkal, že podobný problém řešil, ale neúspěšně, vzhledem k tomu, že ty i on jste se dozajista zabývali nějakou dobu Googlením jestli to někdo neřeší a nenašli jste, tak to nejspíš vypnout nepůjde. Napadlo mě snad jen vypnout aero, ale asi to nic nevyřeší.
habendorf
AM:
Chtěl jsem vyzkoušet, jak by se web choval na extrémní rozlišení.

Na http://browsershots.org/ jdou jen do 1680. Těch služeb je víc, pohledej, jestli někde půjde víc. Ale třeba ti těch 1680 bude stačit.
Carrot
Profil *
AM:
narazil jsem na jedno "vylepšení" ve win 7
Takhle už to funguje co pamatuju minimálně od WinXP (stejně i pro výšku okna). Myslím, že pro normálního usera je to docela logická funkce bránící problémům se zalezlými okny.
Bubák
AM:
Chtěl jsem vyzkoušet, jak by se web choval na extrémní rozlišení.
Já to simuluji v Opeře pomocí lupy.
Chamurappi
Reaguji na AM:
Nemůžeš si v systému nějaké extrémní rozlišení nastavit? Monitor jej možná nezvládne, ale vyfotit obrazovku s maximalizovaným prohlížečem půjde.
slovakCZ
tohle je ale znama vec, nevim teda jak v XP ale ani ve Vistach to nikdy neslo.... zda to jde v XP tak je moznost stahnout si XPcka jako virtualni OS a pote web zobrazit v XPckach a tam to roztahnout...
imploder
Na tohle by bylo ideální nějaké malé linuxové distro (do virtualboxu), škoda že IE jde už jen ve windowsu.Určitou možností by mohlo taky být nainstalovat do win7 další grafické prostředí, KDE prý jde, ale nevím, jak je to s možností přepínání.
Bubák
Chamurappi:
Monitor jej možná nezvládne, ale vyfotit obrazovku s maximalizovaným prohlížečem půjde.
Většinou to monitor zvládá, ale obraz nemusí být koukatelný. Ale na vyfocení obrazovky to stačí.

slovakCZ:
zda to jde v XP
Nevím, zda to jde v "čistých" XP, ale ve Windows XP SP2 to určitě nejde Na 50% si myslím, že to šlo ve Windows 98, ale už nevím, jestli natažením okna, ale na 99% fungovalo otevření velkého okna javascriprovým windows.open.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0