Autor Zpráva
jancikfilip
Profil
Ahoj na PC mam hp recovery, s ktorym sa mi automaticky preinstaluje Windows... vsetky particie sa zmazou .... stale to musim zalohovat.
Vsimol som si ze particia HP_recovery, sa nenaformatuje nikdy... skusil som tak dat nejaky obrazok a preinstalovat WIndows a obrazek tam ostal.
da se nejak tak ´´zamknout´´ alebo udelat necom aby se mi trebars naformatovalo C:// kde se instaluje windows a D:// kde mam dokumenty nenaformatoval???
Dakujem za odpoved ;))
mckay
Profil
jancikfilip:
Nevím, jestli tě chápu úplně přesně, použít trochu diakritiky by tě nezabilo ;), ale když seš v biosech (nebo ve Win7, ty to umí i za chodu), můžeš rozdělit jeden disk na diskové oddíly a pak formátovat pouze jeden diskový oddíl. Tedy na C:// budeš mít systém, to budeš formátovat při reinstalu a na D:// budeš ukládat data, která toho nemají se systémem moc společného (například, kdyby si tam instalovat třeba GTA IV, mohlo by se to po nainstalování nového systému cukat a nechtělo by se to spustit.).
jancikfilip
Profil
Ono je to tak, že v notebooku bol už od výroby nainstalovan HP recovery, ktery Preinstaluje za tebe windows, a vsechny ovladace.
Problem je v tom, že zmaže všechny diskkové oddíly.
Takhle jak si to napsal ty, to vim uz davno :D jde o to aby som nemusel pri preinstalovani windows instalovat všetky ovladače ja, urobi to za mňa HP recovery. Akurát že zmaže úplne všetko...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0