Autor Zpráva
catchme
Profil *
Ahoj, hledám způsob nebo nějaké nastavení, jak prohlížeči (jde mi o InternetExplorer obecně) zabránit zobrazovat tzv messageBox zprávy, pravděpodobně posílané JavaScriptem. Dost mě obtěžuje zobrazování těchto zpráv typu ok, cancel a podobně. JavaScript jako celek vypnout nechci, pouze tato okna potřebuji vypnout, jak na to?
Carrot
Profil *
Pokud je mi známo, v nastavení IE je možné potlačit jenom prompt. Alert a confirm nikoliv.
catchme
Profil *
Takže povolení volby blokovat všechny automaticky otevíraná okna patrně nepřinese kýžený efekt :(
catchme
Profil *
Je možné hlášky potlačit v jiném prohlížeči, například firefoxu?
DoubleThink
Profil *
catchme:
Je možné hlášky potlačit v jiném prohlížeči, například firefoxu?
Myslím, že ne. Možná by to uměl obstarat nějaký plugin.
Chamurappi
Profil
Reaguji na catchme:
Tvůj požadavek mi připadá nesmyslný. Někdy může být ta hláška docela důležitá, ne? Paušální zákaz všech je stejně divný, jako skrytí všech nadpisů.

V Explorerech 6 a 7 asi půjdou (krkolomně) zablokovat dotyčné dialogy uživatelským stylopisem s expressionem, který přepíše příslušné metody objektu window. Ve Firefoxu asi pomůže skript pro Greasemonkey. Myslím, že pro všechny prohlížeče existují nějaké pluginy typu Greasemonkey.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0