Autor Zpráva
Lian
Profil *
Mam problem z externim harddiskem. Neumim ho otevrit. Pri pripojeni nabehne. Objevi se vpravo dole ikonka pro bezpecne odpojeni, ale bez (:H) pismena disku. Kdyz otevru device manazer tak se mi tam objevi, bez toho, ze by byl oznacen jako chybny. Kdyz otevru vlastnosti, je tam napsano ,,This device is working properly. - Toto zarizeni pracuje spravne.'' Pokud dam up date on-line nebo z pocitace objevi se mi, ze nejnovejsi sotware je jiz instakovan. Takze si nevim rady. Pomuze mi nekdo? Dik.

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
M!K
Profil *
Lian
Ahoj!
"Neškudli" informacemi a napiš co máš za OS, o jaký HDD jde, zda se to děje i na jiných PC, zda je HDD naformátovaný, zda jsi zkoušel jiný kabel k disku,.... Takhle z toho není moc nic zřejmé, víš?... :) Jistě Ti tu rádi poradíme, jenom je potřeba se od něčeho "odpíchnout"...

M!K
Lian
Profil *
Ahoj M!K

Zkousel jsem pripojit na jiny pocitac, Stejny problem. Zpocatku se mi neobjevovla ikonka zarizeni, ale uz jsem ji dostal napovrch. Nyni kdyz pripojim zarizeni k pocitaci zacne bezet, ale kdyz kliknu na ikonku hard disku objevi se ,, You need to format the disk in drive H: before you use it''
Mam nainstalovanou Vistu 32. External hard disk je Maxtor Basics Desktop Storage 1TB. Hard disk je jiz rok pouzivany. Chyba je zrejme nekde v komunikaci s pocitacem, Nejaky vadny soubor, prikaz, ktery neotevre cestu. toto je vsak muj laicky pohled na problem.

Lian
panther
Profil
Lian:
pokud se objeví „You need to format the disk in drive H: before you use it“ brání ti něco provést požadovanou akci? Asi bych začal tady.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0