Autor Zpráva
tomas657
Profil
Dobrý deň, potreboval by som poradiť s inštaláciou XP. Celý problém sa začal, keď sa mi odrazu vypol počítač. Zapol som ho znova, no systém už nechcel nabehnúť, nepomohli ani rôzne úkony pomocou inštalačného cd, tak som sa rozhodol nainštalovať ho znova. Predtým som však chcel zachrániť dáta a keďže som nevedel ako inak, tak som nainštaloval na iný oddiel disku WIN 7, z ktorého som dáta zo všetkých oddielov zazálohoval. Následne som pomocou linuxového live cd sformátoval všetky oddiely (celý disk) a vložil do mechaniky inštalačné CD windows XP. Reštartoval som a hore naskočila nejaká hláška, neviem ju presne, ale proste tá správna, ktorá sa vypíše vždy, niečo v zmysle Systém pripravuje inštalačné súbory (a po tom by mala naskočiť na sekundu čierna obrazovka a po nej modrá obrazovka s loadingom súborov dole), avšak následne nič nenaskočilo, len tmavá obrazovka.. takže v inštalácii nemôžem pokračovať. VIe mi niekto poradiť, čo ďalej?
jefitto44
Profil
Skús iné inštalačné cd a keď nie, tak je dosť možné, že si dačo odpizdil...
tomas657
Profil
jefitto44:
Skús iné inštalačné cd a keď nie, tak je dosť možné, že si dačo odpizdil...

Skúšal som iné, avšak spravilo to to isté, žiadna zmena... všetko iné mi tam spustí, každú inštalačku, aj od WIN7 aj od linuxov.. len XP nie.. a win7 nechať nemôžem, lebo mi ho počítač nepotiahne až tak dobre a linux tiež nie, lebo ten počítač je určený hlavne bratovi na hry...
patoddd
Profil *
a ako si to viriesil lebo ja mam ten isty probleeeem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0