Autor Zpráva
Spam.EK
Profil *
Ahoj mám takový problém...chtěl sem naformátovat disk s operačním systémem Windows XP...vložil sem cd s originálním WinXP dám instalovat a píše mi to že mám novější verzi XP a pokud se rozhodnu nainstalovat tu starší verzi XP ztratím všechna data atd.(to mi nevadí) taky tam je možnost stormo a podrobnosti...ale možnost s pokračováním nejde odkliknout...můžete mi prosím poradit jak na to a jestly to vůbec jde?
Beavis
Spam.EK:
Nainstalovat bootováním.
Spam.EK
Profil *
jj...nešlo by to pls trošku podrobněji :-D nepatřím mezi ty zasvěcené...sem spíše přez mmo hraní atd. dík
Beavis
Spam.EK:
Při startu počítače zmáčknout vstup do BIOSu (většinou klávesa DEL, INS, F2..; mělo by se to tam i zobrazit), přejít do submenu Boot, nastavit prioritu CD / DVD mechaniky na první (1), uložit změny, vložit CD, měl by se spustit instalátor XP, kde by to mělo jít.
Spam.EK
Profil *
jj dík moc vyzkouším to a ozvu se jetly se povedlo
Beavis
Spam.EK:
Popřípadě na netu nějaký návod, kdybych se vyjádřil nesrozumitelně, což se mi daří velmi často :-) -- Výsledky hledání.
Miloš
Ze starší verze (např. s SP1) uděláš novější (s SP3) tak, že si vytvoříš svoje bootovací CD kombinací originálního + integrací SP3.
Použít k tomu můžeš například vynikající nLite (nelekni se angličtiny, program chodí česky).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: