Autor Zpráva
blizzboz
aký je podla vás najlepší emailový klient?

používal som Postbox kým ho nezpoplatnili. začal som používať MS Office Outlook ale tomu chýba jedna dôležitá funkcia aby ma upozornil na prichádzajúci mail hneď ako mi príde. tak som prešiel na Thunderbird ale vôbec s ním nie som spokojný denne dostávam niekoľko desiatok mailov(za týždeň sa ich nazbiera niekoľko stoviek) a organizácia mailov v Thunderbirde je strašne neprehľadná, potrebujem niečo s čím sa dajú emaily jednoducho katalogizovať a dá sa v nich vyhľadávať Thunderbird síce podporuje vyhľadávanie ale vždy keď niečo hľadám tak to v ňom práve neviem nájsť mám 5 emailových účtov a najlepšie by bolo keby emailový klient obsahoval SQL databázu, neviete o niečom takom?
Lexter
blizzboz:
MS Office Outlook ale tomu chýba jedna dôležitá funkcia aby ma upozornil na prichádzajúci mail hneď ako mi príde

Ehm? Mě na to teda upozorní hned :). Hned jak dorazí do klienta. Samozřejmě si můžu nastavit interval kontroly zpráv na serveru a tu mám na 1 minutě, takže mě upozorní opravdu hned :).
Mistr
blizzboz:
V souvislosti s Lexterovým příspěvkem - pomůže Ti toto: http://support.microsoft.com/kb/879163/cs?
blizzboz
Mistr, Lexter: ďakujem ale už som si nakonfiguroval ten Thunderbird nastavil som si filtre správ a rozdelil som si správy do priečinkov teraz sa v tom konečne dá trochu orientovať.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: