Autor Zpráva
PullPop
Profil *
Ahoj., doposud jsem používal jako prohlížeč firefox a občas IE. Stáhl jsem si Operu 10.5 a jsem vcelku spokojen až na jednu věc. Prohrabal jsem kde jaké nastavení ale nemohu zjistit, jak zapnout, aby se po každém dalším spustění Opery otevřelo zcela nové okno, prostě nová kopie prohlížeče, tak jak se to děje u firefoxu. Spustíte, poklepete na lišku otevře se okno = zcela nový program. Jde tohle nějak nastavit u Opery?
panther
Profil
PullPop:
nevím, jak je tomu u nové opery, u starších (mám 9.64) to je Nástroje -> Nastavení: Základní údaje, select "Při spuštění:"
Ostatně na stejném místě jako u Firefoxu.
PullPop
Profil *
Asi jsem to slepota,, ale je to tady nějaké celkem dost všechno přeházené..
PullPop
Profil *
Pokud se tu najde nějaký šťastný vlastník Opery 10.5, potom vězte, že ono nastavení stále hledám.
Bubák
Profil
Taková volba v prohlížeči Opera asi není (a mi nechybí), ale zkus se potrat třebas na http://www.operacesky.net/forum/ jestli to nejde nastavit někde v about:config
Pokud výjimečně potřebuji nové okno Opery, udělám to klasickou klávesovou zkratkou Ctrl+N.
mckay
Profil
PullPop:
Chytni panel, kterej potřebuješ na nové okno a jakoby ho vyhoď z prohlížeče (najeď až do řádku kde jsou takové ty strandardní ikonky jako "Maximize", "Minimize", "Exit") tam ten panel pusť a máš ho tam :). Ještě se to dá pomocí klávesové zkratky (klasicky CTRL+N).
PullPop
Profil *
Díky za rady pánové. Ještě se zeptám na něco. Ve firefoxu to tuším funguje automaticky nebo se pletu? To znamená.., pokud spustím firefox, tak se otevře nové okna., tam to ani jinak nejde nebo jde to něčím přenastavit?
panther
Profil
PullPop:
jde to něčím přenastavit?
ano, jde to nastavit. Na výběr je tuším nové okno, domácí stránka, předchozí relace (všechny naposled otevřené panely).
PullPop
Profil *
Tohle nastavení nemám na mysli., to znám. Jde mi o to, zda jde nastavit, aby se při každém dalším spustění firefoxu neotevřelo zcela samostatné okno ale, aby se okno samo přiřadilo do fronty nových záložek?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0