Autor Zpráva
Mistr
Profil
Přátelé,

nevíte někdo, kde sehnat polepky na malé diskety? Já vím, že jsou sice součástí každého obalu nových disket, nicméně, někteří je popisují propiskou a tak je potřeba stávající přelepit novými. Poradíte mi někdo? Věřte, že je velký problém je sehnat (zvláště teď - v době, kdy už diskety tolik nefrčí).

Díky.
Fox
Profil
To nevím ale v dneštní době se dělají samolepící štítky všemožných velikostí tak se můžeš podívat i po tomto. a kdyby ani to nestčilo atk se dělá samolepící papír formátu A4 . Navíc je ho možné použít do tiskárny (potiskuju si tak CD) tak si v exelu uděláš tabuku kde mají buňky rozměr požadovaného štítku a potom si to rozstříhat.
DoubleThink
Profil *
OT:
Budeš dělat nějaký retro happening? ;)

Jestli jo, tak ti pošlu svoje 5 1/4'' flopáče - dokonce i nějaký ten děrný štítek by se našel.
Mistr
Profil
To všechno sice jo, ale kdyby to byly přímo polepky na diskety, bylo by to lepší...
Leo
Profil
Mozna bych sehnal i derny pasky :-) Leo
uplne jinej martin
Profil
Ahoj, něco se mi tu doma válí. Pokud jsem to ještě nevyhodil, měl bych tu mít něco barevnýho (od disket) a i něco bílýho (do traktoru, přes hranu diskety). Jsem v praze, sice nevim kdy teď budu doma, ale kdyžtak se ozvi na 737 915 271 nebo 109 442 302 ájsíkjů. Mám tu i nějaký děrný štítky, děrnou pásku seženu za 5Kč/cívka.
uplne jinej martin
Profil
update: mám 20 nálepek verbatim origoš ( :-) ), 16 celobílých. ozvi se ať to nevyhodím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0