Autor Zpráva
Valus
Profil *
Ahoj.Nemůžu se připojit na moji wi-fi. Jsou na ní různé světýlka - power,status,ADSL,WLAN, a čtyři LAN. Z nich mi bliká jen Power. Když jsem wi-fi resetovala,po chvilkách blikaly jen ty čtyři LAN,Pak začalo blikat status a po status začala WLAN. Jenže takhle Status a Wlan blikaly jen tak 1 min a asi po 15 min. to začalo dělat zase. Celou noc mi to takhle dělalo. Jenže já jsem odpojila kabel a znovu ho připojila. Pak mi svítilo jen power a už nic víc. Zkusila jsem opět zmáčknout tlačítko reset ale taky nic. V té době jsem ale wi-fi měla pouze v elektrice,a né v počítači. Když jsem wi-fi dala k počítači tak svítilo jen power. Můžu to nějak zpravit na počítači,nebo jsou takové reakce při resetu? Je vyloučené nedávat wifi k reklamaci? Děkuji mockrát za odpověď. Byla bych ráda kdyby jste odpovídali na můj e-mail Miley175@seznam.cz . . Pokud vám to vadí,odpovídejte sem. Děkuji
sysel
Profil
Pokud ještě není vyhozená příručka k WiFině, hledal bych základní poučení tam. Pokud příručku nelze nalézt, opsal bych číslo výrobku (bude někde na štítku spolu se seriovým číslem) do Googlu s dovětkem manual a pevně věřím, že bych při troše trpělivosti na nějaký PDF soubor narazil, nejlépe přímo u výrobce.
V příruče bych se pokusil zjistit, jak se dá dosáhnout nejen reset (to je obecné označení pro výchozí stav po zapnutí), ale jak lze dosáhnout nastavení výchozí výrobní konfigurace (factory default). Pokud by se mi to povedlo, ještě bych se na Internetu poohlédnul, zda již není k disposici novější firmware a zkusil bych se, podle návodu v příručce, připojit k administraci WiFi routeru, [downloadovat nový firmware] a nastavit potřebné. Pokud by se mi factory default nastavit nepodařilo a router nadále nekomunikoval, pokusil bych se vyhledat účetní doklad o koupi (schovávám si ho rovnou do příručky) a navštívi bych dodavatele.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0