Autor Zpráva
Pepe2
Profil *
Ahoj., už jsem zase tady s další otázkou. Tentokrát bych se chtěl zeptat, zda existují instantní prohlížeče. Teda prohlížeče, které neinstalujete ale přímo je spustíte., nakopírujete na cd u někoho strčíte cd do mechaniky a už už surfujete...? (myěleno hlavně varianty známých prohlizecu Firefox, Opera, Explorer..)
Alphard
Profil
Opera USB - Free software downloads and software reviews - CNET Download.com
Firefox Portable - Free software downloads and software reviews - CNET Download.com
Spíše bych ale doporučil flash pamět než CD, prohlížeče se docela často aktualizují a kvůli bezpečnosti je dobré mít nejnovější verzi.
Pepe2
Profil *
Alphard:
Díky moc za odkazy. Ještě se zeptám. Tyto usb-portable verze nejsou podporovány vlastními výrobci? Ptám se proto, možná jsem v rychlosti jen špatně hledal, ale na jejich homepage nevidím moc o informací o těhle verzích.
Alphard
Profil
Abych pravdu řekl, nejsem si jistý, ale o důveryhodnost bych se nebál. Neodkazoval jsem první stránku, kterou vysypal google, cnet.com docela věřím a tyto verze jsou docela známé.
Jestli vás zajímají portable verze programů, podívejte se na http://portableapps.com/suite, konkrétně Firefox zde má uvedeno Publisher: PortableApps.com (John T. Haller) and Mozilla.
Pepe2
Profil *
Ještě mně napadla jedna otázka, pod-otázka ohledně těhle usb verzí a nechci zakládat nový dotaz. Chtěl bych si na svém blogu udělat nějaké rozšíření statistiky přistupujících prohližeču. Jde nějak detekovat přístup portable verze prohlížeče? něco jako Opera-portable atd?
Bubák
Profil
Nejde. V podstatě jde o stejný prohlížeč, jen má jinde, na přenosném médiu, uložené nastavení.
Pepe2
Profil *
Ahoj..., hledám už několik hodin Portable Internet Explorer, který bych také občas rád používal. Našel jsem nějaký IE8 Beta, který se mi nepodařilo stáhnout a taky jsem stáhl nějaký IE7 portable, který se nějak asi blbě nainstaloval a ted mi nefunguje na PC ani ten prohlížeč, který fungoval. Pokud někdo znáte funkční renomovanou portable berzi IE, tak mi PROSIM dejte vědět.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0